58

Jmenuji se Jitka Kubínová, bydlím v malé vesnici nedaleko Rychnova nad Kněžnou a ráda bych pro vás otevřela novou Pracovnu ŽENY s.r.o. v našem regionu.
Jsem žena, jako vy. Zažila jsem úspěchy i pády. Ale nikdy, nikdy jsem se nevzdala. Stále říkám, že dokud mám zdravé tělo, mysl i duši, tak mě nemůže nic položit. Je mi padesát let a „podnikám“ od roku 1997 v různých oborech. Prošla jsem si prací obchodní zástupkyně, přes finanční poradenství, provozování nehtového a solárního studia až po práci pečovatelky u seniorů.
Znáte to, ženy, když se nemůžete najít? Stále přemýšlíte nad tím, v čem byste mohly začít podnikat, kde byste mohly uplatnit to, co nejlépe umíte (pokud ovšem víte, co to je).
Já si tímto vším prošla. Hodně času jsem strávila nad tím, co vlastně chci dělat. Co mě bude bavit. Absolvovala jsem různá školení, kurzy, webináře a semináře. Nakonec jsem toho měla už dost. Vše stálo hodně peněz a výsledek se nedostavoval, byla jsem přehlcená informacemi a měla jsem pocit, že nic nestíhám. Nic nebylo to ONO.
Jednou jsem takto seděla s manželem v obýváku a ten mi říká. ORGANIZOVÁNÍ – to by Tebe bavilo. A ejhle, chvíli jsem dumala nad tím, co vyslovil. Pak ještě další týden. A pak přišla kamarádka Dáša, rozebíraly jsme, že bychom rády spolu něco tvořily a já jsem Dáše řekla o mém setkání s Evou Vaškovou Čejkovou u nás v Rychnově a o myšlence založit v Rychnově Pracovnu. No a bylo to tady. Dáša právě chystá otevření Pracovny ŽENY s. r. o. v Bratislavě. Tak mě povzbudila do „akce“ a já najednou věděla, že chci organizovat a bude to zrovna Pracovna, kde se budu realizovat v tomto směru.
Takže jak se věci mají?
Dala jsem dohromady tým několika žen, se kterými diskutujeme nad Pracovnou. Hledáme vhodné prostory, dáváme dohromady náplň Pracovny, která by splnila požadavky žen v našem regionu. Hledáme ženy, které se chtějí prostřednictvím Pracovny zviditelnit, které chtějí nasbírat zkušenosti, inspiraci, energii a také chtějí k sobě někoho, kdo je v jejich konání povzbudí.
Ano, rády bychom byly součástí vašeho života, milé ženy. Přejeme si plnit vaše přání a být vám kamarádkami. Naším cílem je, abyste měly pocit, že Pracovna ŽENY s. r. o. je vaším druhým domovem, kam můžete přijít i smutná a odejdete veselá. Chceme se s vámi setkávat a povídat si. Pomoci vám i sobě naplnit sny.
Zajímají nás vaše životní příběhy, potřeby a náměty, jak byste chtěly Pracovnu využívat, co bychom v ní měly organizovat a dělat. Pomozte nám, prosím, svými názory. 
Pokud vás moje slova povzbudila a jsou vám blízká, napište mi prosím na jitkakubinova@seznam.cz. Věřím, že můžeme být jedna pro druhou inspirací.
Těším se na vás 😉

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account