81

Chcete zajistit totální příval energie? Poznejte blogerku Veroniku Šubrtovou alias Weef. Ale to ji musíte někde zastihnout. Právě teď je v Lisabonu v Portugalsku, kde bude za měsíc… ještě, že bloguje. Veronika je s ŽENAMI s.r.o. od začátku, píše blogy o dvou svých vášních, módě a cestování. V módě jí neunikne žádná novinka, vytváří módní kombinace, které může nosit každá z nás. A cestování, těšte se, její rady a tipy povznesou vaše výlety na jinou úroveň. Její blogy hltáme, podle nich nakupujeme a cestujeme. Inspiraci můžete vidět a číst ZDE.
A co nám na sebe Verča – Weef ještě prozradila?  
PROČ BLOGUJU A CO MĚ NA TOM NEJVÍC BAVÍ?
Baví mě předávat informace, inspirovat, posílat něco dál, nalézat přes internet stejně nadšené lidi, plus jsem tak trochu extrovert, takže mě to zároveň uspokojuje i po této stránce.
PÍŠU NA WEBU ŽENY S.R.O., PROTOŽE…
…ŽENY s.r.o. jsou moje srdcovka. Kromě vlastního blogu a youtube kanálu o životním stylu a cestování, přispívám právě k nim, protože v ně věřím, protože tam vzniká inspirace, emoce, nadšení. Jsem s nimi skoro od úplného počátku a nehodlám se připravit o další krůčky, kroky a skoky, které je čekají. Chci být u toho všeho, proto nebudu chybět ani 14. 5. v Praze a přiletím z Portugalska přednášet. 🙂
KDYŽ PÍŠU, NIKDO/NIC KOLEM MNE NESMÍ /SMÍ…
Nesmí mě nikdo rušit, a to jak osobně, tak online. Vše ostatní vypínám, pozavírám. Všechny upozornění, maily, sociální sítě. Pustím hudbu do uší a pak už jen psát, psát, psát. Když nepíšu, tak natáčím a tam je to stejné, až na ty sluchátka. 🙂

KDYŽ NEPÍŠU, TAK DĚLÁM HLAVNĚ…
Kraviny! 😀 Ne, nejraději cestuju, sportuju, nasávám inspiraci – hodně sleduju Ted Talk na Youtube nebo se učím angličtinu. Momentálně číslo 2 hned za prací. Miluju se procházet bez určeného cíle, miluju pozorovat svět kolem sebe a málem bych zapomněla, miluju FOTIT.
MOJE ŽIVOTNÍ MOTTO, KTERÉHO SE DRŽÍM ZUBY NEHTY?
Měla jsem kdysi jedno jasné: Není čas ztrácet čas. To stále platí. Nicméně cestování a postupná změna pohledu na dost věcí kolem mě přináší nové motto, které teď křičím do světa na svém blogu, a to je -> MÍŇ VĚCÍ, VÍC ZÁŽITKŮ.
NIKDY BYCH NEBYLA TAM, KDE JSEM, KDYBY…
Kdybych se nerozhodovala podle srdce s kapkou rozumu. 🙂
KDYŽ POTŘEBUJI OKAMŽITĚ ZLEPŠIT NÁLADU, POMÁHÁ…
…sport, hudba, slunce, pláž a přítel!
JAKÝ JE MUJ ŽIVOTNÍ VZOR?
Nemám životní vzor. Ale nechávám se inspirovat, naslouchám, pročítám – momentálně nasávám všelijaké rozhovory a videa s autorkou knihy EAT, PRAY, LOVE, Elizabeth Gilbert. Btw, ta kniha je naprosto dokonalá záležitost – všem doporučuji. Jinak hodně si vážím Jaroslava Duška a kupříkladu každodenně sleduji videa známého Youtubera Caseyho.
MUŽI MĚ NAUČILI, ŽE…
…se to neposere.
VŠEM ŽENÁM NA SVĚTE BYCH PŘÁLA, ABY…
…dělaly, co je baví – protože u toho záříme a o to víc pak dáváme dál. 🙂
NA SVÉM ŽIVOTĚ MÁM NEJRADĚJI…
…SNÍDANĚ! 😀
P.S. A život přeci! 
 
S Weef se můžete potkat 14. května na akci Den, kdy najdu lásku, na Floře:
Veronika Šubrtová (Weef): Míň věcí, víc zážitků aneb vystupte z komfortní zóny
Rozhodla jsem se cestovat, objevovat a vystoupit z komfortní zóny. Každý den se učím novým věcem a ty, v kterých už jsem si jistá, pak posílám dál. Kromě práce pro klienty v online světě opouštím nejraději počítač a mizím do neznáma s kamerou v ruce. Moje dobrodružství pak sdílím na blogu. Cestováním se člověk obohatí po všech směrech a třeba i zjistí, že jeho místo je doma. PS.: Nově jsem se začala vzdělávat v tzv. ZERO WASTE LIFE. Přijďte si i o něm se mnou popovídat.
Podívejte se do Weefina světa ZDE

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account