50

Chcete zajistit totální příval energie, musíte poznat blogerku Veroniku Šubrtovou alias Weef. Ale to ji musíte někde zastihnout. Právě teď je v Berlíně, kde bude za měsíc… ještě, že bloguje. Veronika je s ŽENAMI s.r.o. od začátku, píše blogy o dvou svých vášních, módě a cestování. V módě jí neunikne žádná novinka, vytváří módní kombinace, které může nosit každá z nás. A cestování, těšte se, její rady a tipy povznesou vaše výlety na jinou úroveň. Její blogy hltáme, podle nich nakupujeme a cestujeme. Inspiraci můžete vidět a číst ZDE.
A co nám na sebe Verča – Weef ještě prozradila?  
PROČ BLOGUJU A CO MĚ NA TOM NEJVÍC BAVÍ?
Baví mě předávat informace, inspirovat, posílat něco dál, nalézat přes internet stejně nadšené lidi, plus jsem tak trochu extrovert, takže mě to zároveň uspokojuje i po této stránce.
PÍŠU NA WEBU (ŽENY S.R.O., jiný…), PROTOŽE…
…ŽENY s.r.o. jsou moje srdcovka. Kromě vlastního blogu, který teď čeká velká změna, přispívám právě k nim, protože v ně věřím, protože tam vzniká inspirace, emoce, nadšení. Jsem s nimi skoro od úplného počátku a nehodlám se připravit o další krůčky, kroky a skoky, které je čekají. Chci být u toho, chci být součástí.
KDYŽ PÍŠU, NIKDO/NIC KOLEM MNE NESMÍ /SMÍ…
Nesmí mě nikdo rušit, a to jak osobně, tak online. Vše ostatní vypínám, pozavírám. Všechny upozornění, maily, sociální sítě. Pustím hudbu do uší a pak už jen psát, psát, psát. Když nepíšu, tak natáčím a tam je to stejné, až na ty sluchátka. 🙂
KDYŽ NEPÍŠU, TAK DĚLÁM HLAVNĚ…
Cestuju, sportuju, nasávám inspiraci – hodně sleduju Ted Talk na Youtube nebo se učím angličtinu. Momentálně číslo 2 hned za prací. Miluju se procházet bez určeného cíle, miluju pozorovat svět kolem sebe a málem bych zapomněla FOTIT.
MOJE ŽIVOTNÍ MOTTO, KTERÉHO SE DRŽÍM ZUBY NEHTY?
Měla jsem kdysi jedno jasné: Není čas ztrácet čas. Nicméně v posledních dnech jsem objevila nové, které mě teď provází a aktuálně mě pushuje kupřeju: There’s no better thing to spend your life doing than saying yes to that invitation.
NIKDY BYCH NEBYLA TAM, KDE JSEM, KDYBY…
Kdybych se nerozhodovala podle srdce s kapkou rozumu. 🙂
KDYŽ POTŘEBUJI OKAMŽITĚ ZLEPŠIT NÁLADU, POMÁHÁ…
…sport, hudba, slunce a pláž. Cha a pláž a slunce bude brzo, takže budu zářit!
JAKÝ JE MUJ ŽIVOTNÍ VZOR?
Nemám životní vzor. Ale nechávám se inspirovat, naslouchám, pročítám – momentálně nasávám všelijaké rozhovory a videa s autorkou knihy EAT, PRAY, LOVE, Elizabeth Gilbert. Btw, ta kniha je naprosto dokonalá záležitost – všem doporučuji.
MUŽI MĚ NAUČILI, ŽE…
…se to neposere.
VŠEM ŽENÁM NA SVĚTE BYCH PŘÁLA, ABY…
…dělaly, co je baví – protože u toho záříme a o to víc pak dáváme dál. 🙂
NA SVÉM ŽIVOTĚ MÁM NEJRADĚJI…
…SNÍDANĚ!
Podívejte se do Weefina světa ZDE

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account