77

Už je to tak – batohy jsou módní doplněk. Jásejte, protože není nic lepšího, než narvat vše co potřebujete do jednoho a nosit to na obou ramenech.
Batůžek byl spíše obvyklým pomocníkem školáků, sportovců, cestovatelů. Módní trendy už od minulého roku zařadily do svého seznamu městské batůžky všech barev a velikostí pro milovnice pohodlí. Přiznejme si, není totiž nic lepšího, než když se můžete zabalit do tašky se dvěma uchy a hodit si ji na záda. Tedy samozřejmě v případě, když u sebe potřebuje mít více věcí. Což je, přiznávám se, můj případ. Investice do hnědého koženého batůžku se vyplatila. Je se mnou už přes tři roky a drží! Pro mě je především nedocenitelné, že vše, co ten den potřebuju, a je toho hodně, narvu do jednoho batohu, hodím ho na záda a k tomu všemu mi ho všichni chválí – je to fešák. Letošním trendem je tzv. rolovací batůžek, který nahoře zarolujete a poté uzavřete například sponou.

Zdroj: Framboisefashion.com
Pokud tedy i vy máte větší laptop, diář, peněženku, kosmetickou taštičku, voňavku…dál už to znáte, tak vám přináším výběr módních batůžku z našich obchodů.

1.FVNK bags, info o ceně u prodejce 2. Mum-ray, 1790 Kč 3. mAnuFraKtura, 2100 Kč 4. MiPac, 1189 Kč (Zoot.cz) 5. H&M, 949 Kč 6. Burton, 1879 Kč (Zoot.cz)
A co vy? Už nějaký máte?  

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account