103

Herečka, kterou si navzdory jejímu současnému uhlazenému looku vždycky představím jako tu rozvrkočenou holku z filmu Pretty woman. A taky žena, která to má v hlavě srovnané. Inspirujte se spolu se mnou jejími citáty!
4 citáty o životě od Julie Roberts
Radši bych zažila půl hodiny něčeho úžasného, než prožít celý dlouhý život plný nudy.
Jediná věc na světě, do které se skutečně vyplatí investovat, jsou zážitky. Nikdo nám je totiž nesebere, ať se stane cokoliv. Díky nim rosteme, posouváme se, obohacujeme sebe i ostatní. A zdaleka to není jen o penězích. Vždyť úžas si může užít každá z nás – při dnešní cestě do práce, kdy se zahledíme do parku, který je zahalen do podzimního oparu, nebo třeba při odpolední kávě, kterou si vypijeme s kamarádkou při procházce podél řeky.
Úsměv na mé tváři neznamená, že je můj život perfektní. Znamená to, že umím ocenit to, co mám.
A vím, že špatná období nikdy netrvají věčně. Vím, že život je koloběh a že fáze se v něm střídají stejně jako slunce s měsícem, den s nocí. A ať zrovna prožíváme den nebo noc, s úsměvem a vděčností za všechno to krásné, co občas zapomínáme vidět, jde všechno líp! 
Rozhoduji se podle svého instinktu. Kdykoliv jsem šla proti němu, litovala jsem.
Poslouchat sama sebe je ta největší radost a taky moudrost. Když se totiž řídíme vnitřním hlasem, málokdy chybujeme.
Pravá láska k vám nepřichází, musí být uvnitř vás!
…a zářit! A největším zákonem vesmíru je, že cokoliv vyzařujeme taky přitahujeme.  Jednodušše – čím šťastněji se bude cítit sama se sebou, tím víc štěstí bude okolo vás! 🙂
Zdroj fotografie: Pinterest

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account