58

Zapojte se do naší další soutěže! Tentokrát můžete získat barevnou sadu s noži, která oživí každou kuchyňskou linku.

[*] [*] [*] V období od 15. května do 31. května vyhlašujeme soutěž o šest sad keramických nožů v hodnotě 999,- Kč. [*] [*] [*]

Od svého založení v roce 2001 se společnost Royalty Line zaměřuje na poskytování přední koncepce a designu kuchyňských a domácích výrobků na světovém trhu. Zakladatelé společnosti Royalty Line si nastavili za cíl nabídnout svým zákazníkům co nejvíce snadné použití, pohodlné, trvanlivé a inovativní produkty na dnešním vysoce konkurenčním trhu.

Royalty Line se zaměřuje na dodávky široké škály výrobků, které se vztahují na většinu základních prvků používaných v kuchyni a na stole každodenních uživatelů. Každá položka v jejich pojetí, od nápadu až po provedení konstrukce je vyrobena tak, aby oslovila a uspokojila co nejširší okruh zákazníků. Kvalita a preciznost jsou dvě hnací sily značky. Drží krok se světovými trendy a stále rostoucí poptávkou po vysoce kvalitních, trvanlivých a poutavých produktech Royalty Line. “Věříme, že jen s precizností v kuchyni můžeme dosáhnout nejvyšší spokojenosti našich zákazníků,” zní motto společnosti Royalty Line, jejíž produkty máme tu čest na českém a slovenském trhu výhradně zastupovat.

Více na dozvíte ZDE nebo na facebooku.

 

A jak se do soutěže zapojit!

V době od 15.5. do 31.5. nám odpovězte na soutěžní otázku.

Uživatelka, která odpoví správně na soutěžní otázku a bude vždy třicátá pátá v pořadí, vyhrává sadu keramických nožů. Celkem pro vás máme připraveno šest sad.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account