Ahoooj, tak vás zdravim, kolegové Raci. No, vypadá to, že se letos budem osvobozovat. Od toho, co nás brzdí, v čem nám neni dobře. Možná to teď zní jako těžký téma a já rozhodně neřikám, že to bude lehký, ale ten výsledek! Ten bude stát za to! Jděte si za tou svobodou každej svym tempem. S nikym se nesrovnávejte, starejte se o sebe a zbytečně si ten svůj prostor ještě víc nezasírejte. Nechte klidně přijít tu poslední kapku, bude to lepší, než kdybyste něco uspěchali. Bude prostě důležitý, abyste se v tom procesu cítili dobře, tak si ho přizpůsobte každej k obrazu svému.

Eliminujte všechny rušivý elementy a začněte těma nejmenšíma. Vemte to prostě od nejlehčího. Bude to takovej “vánoční úklid”. A ten máme všichni rádi, že jo 😀 Dá nám zabrat, ale ten pocit pak, ten stojí za to! Sice jen chvíli, pač pak je zase bordel, ale tohle bude jiný, ten dobrej pocit nám vydrží dýl 😉 Může se stát, že vám někdo přijde pomoc. Kdyby ne, nemusíte se obávat někoho o pomoc požádat sami. Zkrátka a dobře, přizpůsobte si to celý svým potřebám. Je fajn, že je to vlastně na nás a bylo by fajn tý možnosti využít.

Záleží na vašem přístupu. Osvoboďte se

Může se taky stát, že to bude probíhat trochu jinak, než byste si představovali. Dám příklad – sere vás už nějakou dobu váš vztah. Vy si teď přečtete horoskop a automaticky vás napadne, že když to budete chtít ukončit, můžete. Ale že je to na vás. Tak takhle to neberte. Klidně se může stát, že s rozchodem přijde vaše drahá polovička. Vy k tomu ale přistupujte tak, jako kdybyste se rozešli vy. Berte to od něj nebo od ní prostě jako dárek. Někdo uklidil za vás. No není to fajn? Představte si, že přijdete před Vánocema domu a je vygruntováno! No neni to super? Tak tohle je ten samej případ, jen vám to teď možná tak nepřipadá. Poslední věc, kterou k tomu asi zmínim, je to, že svoboda je svoboda. Nebude za váma chodit a přemlouvat vás, abyste ji vzali do svýho života. Ona je svobodná a dělá si co chce. A jestli to chceš mít taky tak, tak se prostě OSVOBOĎ 😉 Když budete chtít svůj osobní horoskop, napište, zavolejte, udělám 😉 Krásnej, svobodnej rok, milí raci 😉

Tereza

Foto: Shutterstock

Tagy:
2 Komentářů
  1. INOMA 2 roky ago

    Jsem zvědavá na znamení vah teda 💗

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account