99

Čtyři zázračné odstíny, které zbaví pleť nedokonalostí v paletce korektorů a rozjasňovače

Která z nás by nesnila o pleti bez jediné chybičky? S drobnými žilkami, jizvičkami, kruhy pod očima se potýkáme téměř každá a řešíme, jak tyto nedostatky co nejlépe zamaskovat. K nejúčinnějším a také základním pomocníkům patří bezesporu korektor, který pleť sjednotí a zakryje menší i větší nedokonalosti. Vyzkoušejte novou Paletku korektorů a rozjasňovače Corrector Palette od kosmetické značky Dermacol, která obsahuje čtyři odstíny – zelený, žlutý, pleťový a perleťový. Každý tón má svůj význam a je určený k řešení jiného problému. Proto si vyberte ten, který budete aktuálně potřebovat. Díky korektoru bude pleť vypadat perfektně a sjednoceně, a jen vy budete vědět, v čem spočívá tajemství vašeho dokonalého vzhledu.

Corrector Palette – Paletka korektorů a rozjasňovače
Elegantní černé balení v sobě skrývá sadu tří odstínů korektorů a rozjasňovače. Středně až vysoce krycí textura je bohatá na pigmenty, dokonale přilne k pleti, zamaskuje její nedostatky a barevně ji sjednotí. Rozjasňovač oceníte k prozáření konkrétních částí obličeje, které díky němu zvýrazníte a vytáhnete do popředí. Pleti dodá ten správný lesk a svěží vzhled. Ideální tečka na závěr!
Abyste nemusela korektor nanášet prsty, je paletka vybavená aplikátorem – ten je nejenom při nanášení hygieničtější, ale díky němu také přesně zacílíte na místo, které chcete zamaskovat. O výživu se postarají přírodní včelí vosk a lanolin, které ji ochrání a především dodají potřebnou vláčnost. Korektor se vám bude hodit mít neustále při ruce, proto oceníte praktické balení, které se vám vejde do kabelky a nebude vám překážet.

Nevíte si rady, jakou barvu použít? Poradíme vám!
Kterou barvu aplikovat na konkrétní problém vám vysvětlí chytrá nápověda na obale. Červené skvrny jednoduše překryjete zeleným odstínem, kruhy pod očima a modrofialové žilky zase žlutým. Nejedná se o žádnou složitou vědu. Vše vychází z principu fungování komplementárních neboli doplňkových barev, které navzájem snižují svou intenzitu a neutralizují se.

•    Zelený korektor (kryje červené nedostatky) – barevně neutralizuje zarudnutí, rozšířené kapiláry kolem nosu a na tvářích.
•    Žlutý korektor (kryje modrofialové nedostatky) – překryje modřinky, žilky a jiné modrofialové nedostatky. Maskuje tmavé kruhy pod očima.
•    Pleťový korektor (sjednocuje) – barevně sjednocuje a účinně překrývá pigmentové skvrny, pihy, znaménka a jizvičky.
•    Perleťový rozjasňovač – rozjasňuje, dodává pleti lesk a svěží vzhled. Aplikuje se na lícní kosti, nos a kolem očí.

Jak správně paletku korektorů a rozjasňovače používat?
Aplikace korektoru je jednoduchá! Pleť ošetřete krémem, pokud používáte bázi pod make-up, tak ji naneste. Poté překryjte nedostatky pleti adekvátním barevným korektorem. Dále pokračujte nanesením make-upu. Nakonec vybrané části tváře rozjasněte.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account