Začíná období Psa, ve kterém využijte své schopnosti imaginace, abyste si ve svém životě zhmotnily své sny. Je to také čas přátelství a cest, které mohou být jak vnitřní, tak vnější. Zaměřte se na pomoc svým nejbližším a uvědomte si dar, který vám vaši přátelé neustále dávají. Buďte vděční za vše dobré, co vám život neustále dává, a uvědomte si, že váš životní sen je zcela jedinečný a stojí za to ho žít a neustále tvořit. Jste umělkyně svého života a můžete si do něj pozvat lidi, kteří rezonují na podobné frekvenci.
Období 1-Oc (Pes) od 29. 05. – 10. 06. 2019
Po období změn, které přineslo období Pohybu, nastal čas větší stability, kterou můžete prožívat se svými nejbližšími. Pokud ve svém okolí zaregistruje, že někdo vám blízký potřebuje pomoci, učiňte tak v tichosti a podpořte toho člověka. Sami požádejte své přátele o pomoc, pokud jste se dostali do úzkých. Buďte vděční za všechny lidi, které můžete nazývat svými přáteli, protože je to nevýslovný dar.
V rovině tělesné vám mohou velmi pomoci cesty do zahraničí nebo procházky na místa, která jsou daleko od vašeho domova. Choďte do přírody a dovolte si odpočinout v místech, která neznáte. Pokud budete mít to štěstí a pojedete do zahraničí, vyhledávejte především místa, která jsou mimo turistický ruch. Poznejte zvyky daného místa a možná si uvědomíte, že každé místo a lidé, vyzařují svou jedinečnou energii, ze které můžete čerpat ohromnou inspiraci. Co se týče cvičení, zkuste jiné instruktory a dejte na doporučení vašich přátel. Pokud sami předcvičujete, dovolte si prohloubit vztahy se svými cvičenci. Možná v tomto období potkáte nové přátele.
V rovině mysli se zaměřte na svou tvůrčí představivost. Každý večer si představujte výsledky svých nejhlubších přání a snažte se prohloubit vztahy na vašem pracovišti. Se svými kolegy více mluvte a prohlubujte tento druh vztahů. Všimnete-li si, že jeden z vašich kolegů v určitých věcech pokulhává, pomozte mu, pokud to bude ve vašich silách. Buďte kolegiální a naučte se pracovat v týmu. Velmi důležitá je jasná komunikace, která rozbíjí všechny zbytečné domněnky, které mohou určité záležitosti jen komplikovat. Naučte se rovněž pokládat ty správné otázky, které vám mohou ušetřit spoustu energie.
V oblasti vztahů se zaměřte na téma věrnosti, která je pro určité lidi opravdu velkou výzvou. Každý vztah občas může procházet obtížným obdobím a právě v těchto chvílích často poznáte ty, kteří stojí opravdu při vás. Buďte přítelem v nouzi, ale nenechte se zneužívat. V dobrých vztazích panuje zákon rovnováhy. Pracujete-li jako terapeutka nebo v nápomocných profesích, můžete zaznamenat větší příval klientů. Nezapomeňte se občas svěřit někomu se svými problémy i vy. Pokud žijete v obtížném vztahu, možná bude dobré popřemýšlet o někom třetím, kdo vám dá objektivní zrcadlo.
V oblasti ducha nastal čas se zamyslet nad tím, jestli jste připraveni druhým profesionálně pomáhat. Možná máte za sebou kus práce, se kterou je dobré se s druhými poradit. Rovněž nastává období, kdy se značně může probudit vaše snová aktivita. Proste sny každý den, ať vám dají odpověď v situacích, se kterými si nevíte rady. Pravidelně si své sny zapisujte, a pokud ještě nemáte snový deník, rychle si ho pořiďte. Pokud ve vás roste touha druhým pomáhat, ale ještě se necítíte připraveni, investujte do svého duchovního vývoje a najděte si dobrého průvodce. Rovněž se nebojte s druhými více spolupracovat a najděte si skupinu lidí, která vás ve vašich činnostech podpoří.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account