136

Podle mayského období vstupujeme do období 1-Men (Orel) od 28. 2. do 12. 3.
Začíná období, kdy je dobré se pořádně opřít do svých cílů, snů a roztáhnout křídla. Ve všech oblastech se snažte o nejlepší možný výsledek. Nespokojujte se s málem. To se týká, jak vztahů, vašeho zaměstnání, tak vaší duchovní úrovně. Pokud o sobě pochybujete, nastal čas s tím skončit. Napřimte zrak přímo ke Slunci. Buďte odvážní a jděte za svou vizí. Síla orla vám pomůže.
Následujících třináct dní si můžete více uvědomit svou jedinečnou cestu životem. Možná projedete zkouškou odvahy, která vás posune o velký kus dál, pokud se jí nezaleknete. Toto období přeje modlitbám o hojnost, duchovní dary a sny. Orel je znamením vize a vidí do všech tří časů. Tedy do minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Pokud nejdete svou pravou cestou, můžete cítit nespokojenost a slabost. Orel vám může připomenout vizi toho, proč tu vlastně jste. Nenechte se svazovat lidmi, kteří vám nevěří, prací, která vás nebaví, a nejezte potraviny, které oslabují vaše tělo.
Co se týká tělesné roviny, zamyslete se nad svou stravou, cvičením i sexuálním životem. Pokud často pijete alkohol, možná hledáte hlubší smysl svého života. Raději tento zlozvyk omezte a nahraďte ho pravidelnou meditací. Pokud jen posilujete nebo chodíte do fitka, zkuste jógu nebo jiné cvičení těla, které je propojeno s vaší myslí. Vyhněte se sexu, bez lásky, protože tak ubližuje vaší duši. Každou činnost, které se přes den věnujete, dejte hlubší význam. Každý okamžik může být posvátným aktem síly. Pokud jste nemocní, nevzdávejte se a hledejte různé nástroje, jak se uzdravit. Když uklízíte, vytváříte prostor pro nové příležitosti a uvolňujete místo, aby vaše osobní slunce mohlo zářit a přitahovat dobro. Požádejte život o hojnost a otevřete se zázrakům všedního dne.
V pracovních záležitostech a v rovině mysli se podívejte na svou kariérní cestu z orlí perspektivy. Jaká byla vaše cesta? Kam směřujete? A kde jste nyní? Možná si připomenete, že jste v některých ohledech trochu ujeli. Až půjdete spát, zkuste se ve své představivosti proměnit v orla a nahlížejte na svůj život z velké výšky. Možná se vám objeví klíčové okamžiky ve vašem životě, které byly jasným znamením, kudy se máte ubírat. Požádejte sny o vedení, protože v tomto čase mohou být obzvlášť významné. Dovolte si být v práci úspěšní a nebojte se projevit to nejlepší, co v sobě máte. Úspěch je na dosah.
V oblasti vztahů a emocí se rozhodněte vložit do všech svých vztahů to nejlepší. Nespokojujte se s málem a zvyšte své nároky. Druhé lidi, neovlivníte, ale sami sebe vylepšit můžete. Pokud vás přátelé nebo partner neustále shazuje, není něco v pořádku. Promluvte si s lidmi, kteří vás trápí, a pokud budou v neuctivém způsobu k vám pokračovat, obraťte svůj orlí zrak jiným směrem. Čas života plyne velmi rychle, a tak žijte tak, abyste v okamžiku smrti ničeho nelitovali. Buďte více času s lidmi, kteří mají pochopení pro vaše sny. Tím urychlíte cestu svou i jejich.
Na úrovni duchovní nastal čas, kdy je dobré se odhodlat jít za svými nejvyššími touhami vašeho srdce.  Upněte svůj zrak ke Slunci a najděte svou jedinečnou vizi. Každý jsme neopakovatelní a život je velkým darem. Denně si zapalte svíčku, třeba ze včelího vosku a dívejte se dlouho do plamene. Možná k vám přijdou vize, po kterých z nejhlubšího jádra toužíte. Zapište si, co jste viděli a požádejte sny, ať vás vedou. Sny jsou řečí ducha, který není ovlivněn vašimi předsudky ani názory, které jste si možná osvojili. Jsou přímou řečí vaší duše, která vám chce pomoci jít správnou cestou. Na vaší duchovní cestě občas potkáte jiné orly, kteří porozumí vaším touhám, a vzájemně se podpoříte. Buďte otevřeni těmto nenáhodným setkáním, které jsou odpovědí na vaše touhy, pramenící z jádra vaší duše. Buďte odvážní a život vás odmění.
Napsal: Robert Policar
 
 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account