Vypadá to, že se v tomto roce budete cítit jako ryba ve vodě. Prostě si budete tak proplouvat 🙂 Pamatujte si, že ve vašem případě letos nemá smysl cokoli hrotit. Naopak, řešte jen minimálně a nezbytné věci, vše ostatní, a především zásadní záležitosti, nechte plynout! Tohle je pro vás krédo na celý rok 2019! Věta, kterou nepustíte z hlavy – nic neřešit a nechat věci plynout!!! Buďte taky otevření všemu novému. Bude k vám toho spousta přicházet. Přátelé, ale znáte se, že? Vybírejte pečlivě, protože jak dobře víte, máte opravdu velké tendence opakovat své chyby. Doufám tedy, že už jste dostatečně poučeni a nenamelete si zase ústa. Jakmile budete mít sebemenší pochybnost, radši od toho rychle pryč! Bavíme se samozřejmě o vztazích.
Myslím, že k vám obecně proudí příval nové energie, tak se ani nebraňte změnám. Můžete se stěhovat, rekonstruovat, můžete měnit stav :-), zaměstnání, profesi, cokoliv. Všechny změny, které k vám přijdou, jsou naprosto v pořádku. Majzla si dávejte hlavně na ty vztahy, všechno ostatní bude v pohodě. Tím teda neřikám, že vztahy nic moc, jen si prostě nesmíte vybrat zase ten samej případ, jako doposud. Celkově se vám bude dařit, tak se nemusíte bát rozjet nějakej novej projekt nebo uskutečňovat to, na co si už delší dobu myslíte. Budete mít nádhernej prostor pro seberealizaci. Věnujte se něčemu, co vám dává smysl, co vás baví. Co můžete, pokud možno udělejte a neodkládejte to. Je taky čas na plnění snů. Možná byste tuhle činnost dali až na poslední místo, ale bude to pro vás hodně důležitý, tak to nepodceňujte. Navíc budete mít skvělé možnosti ty sny fakt uskutečnit.
Obecně zpomalte, nebuďte tak hektičtí. Paradoxně stihnete víc věcí, než v tom vaše šíleně zrychleném tempu. Když totiž jedete takhle na plno, v podstatě u toho, co děláte, ani pořádně nejste přítomni. A podle toho to taky pak vypadá, navíc ne vše se podaří, protože v tom zmatku uděláte spoustu chyb. Když zpomalíte, budete více soustředění a vše si víc nacítíte, takže pravděpodobnost chybnosti velmi snížíte. Navíc tím, že to uděláte pořádně, zvýšíte i efektivitu. No nemručte, to už se snad vyplatí, ne? Na to vaše: „Jak to mám asi udělat?“ následuje moje: „Jednoduše, hlavně v tom nehledejte žádnou vědu. Prostě zpomalte“.
Já to teda celkově vnímám velmi optimisticky, pokud si to teda sami neposerete nějakým svým blbým vztahovým rozhodnutím 🙂 Ale to neznamená, že se toho budete bát. Jen buďte opatrní, jasný? Vždyť na ty případy už za ty roky musíte mít vycvičenej čenich, tak ho jen poslouchejte, až ucítí tu varovnou stopu. Ne, že si řeknete, že tentokrát to bude jinak 🙂 NEBUDE!!! Jakmile přijde varování, tak NEBRAT!!! Tak good luck, děcka 😉
Pro vypracování ročního osobního horoskopu mě neváhejte kontaktovat 😉
 
Tereza

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account