67

Ptaly jsme se našich ambasadorek, co dělají, když se jim nevede, jak by si přály.

Lenka ČejkováPardubice

Věřím, že životní etapa, kdy se mi opravdu nevedlo, už je za mnou. I když má člověk rodiče, děti, partnera, vždy je každý zodpovědný sám za sebe. Jsem ve věku, kdy jsem se musela naučit toto přijmout a nevyčítat si, že udělám něco, co se mému okolí nebude líbit. Dělám už jen taková rozhodnutí, která neubližují především mně samotné. Tím pádem jsem šťastnější a dnes vím, že když je šťastná máma, jsou šťastné i děti.

Renata KašparováChrudim

Z každého šlápnutí vedle – a že jich bylo – jsem maximálně poučena. A i když někdy hodím hlavu pod polštář nejen únavou, ale s otázkami CO TEĎ?, snažím se k nim postavit čelem. Na restart jdu metodou „JAK SI SPRÁVNĚ PŘÁT“ –  podle knihy od Pierra Franckha. To mě nastartuje na lepší zítřky, prostě všechno má svůj smysl a vše se děje PRO NĚCO.

Míla LodinováŽďár nad Sázavou

Když se nedaří? Neřeším nic okamžitě! Když zkusíte pár hodin počkat, zjistíte, kolik možností vás napadne. Já lezu do vany s knížkou.

Lucie BurdováOstrava

Základem je nevzdávat se. Vždycky si najdu jinou cestu, a pokud nemohu na nic přijít, cvičím nebo si hraju s dcerou (prostě odkloním pozornost od problému) a nápad se sám objeví.

Jana VelinskáPraha

Dokola si říkám “co mě nezabije, to mě posílí “. A občas mi dělá společnost sklenička dobrého vína. 😉

Eva VojířováStrakonice

Dám si dlouhou uklidňující procházku, utřídím si myšlenky, a když ani to nepomůže, nákup v butiku mě dostane “zpět do sedla”. 😉  

Hana Stočes ŠmídováRokycany

Nenechám se umořit nezdarem a hledám jiné cesty a zdroje. Snažím se myslet stále pozitivně, protože když to vzdám sama před sebou, pak nic nemůže dopadnout.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account