56

Pravidelná páteční anketa s našimi ambasadorkami, tentokrát s dobrou radou. 🙂

Ptaly jsme se našich ambasadorek, co dělají v situaci, kdy mají práce nad hlavu a neví, kam nebo co dřív.

Hana Stočes ŠmídováRokycany

Seznam. Vypíšu si seznam úkolů, které musím udělat a škrtám. Jinak bych dělala páté přes deváté, a pro jedno bych zapomněla na to druhé.

Lenka ŠevčíkováPodbrdy – Beroun

Hodně moc práce mám pořád. I o víkendech. Mě osobně to nabíjí. Žiju naplno každý, každičký den. Jsem za to opravdu ráda a vděčná. Mám svůj skutečný i krásný život a dělám ho krásný i ostatním. To jsem já, to je můj slib i dar. A já za to všechno moc děkuji.

Lucie BurdováOstrava

Zastavím se, protože jinak se dostanu do fáze PANIKA. Proto si ukradnu chvilku pro sebe, dám si vanu a dobrou knížku k tomu a vypnu hlavu.

Hana Vašíčková, Dubňany – Hodonín

Když mám práce nad hlavu a nevím co dřív, udělám si seznam všeho a postupně si odškrtávám splněné úkoly. Pomáhá mi to nezmatkovat a být efektivní. 

Lenka ČejkováPardubice

Už jsem se naučila, jak odpočívat a používám Silvovu metodu. Moji rodiče mají zažité, že kdo nepracuje, tak je líný. Ale dnes je důležité v pracovním tempu se naučit relaxovat a vypnout. Vždyť tu práci za nás nikdo neudělá, děvčata. Takže si vyjedu týden na dovolenou, zajdu na skleničku s kamarádkou nebo si krásně odpočinu na koncertě a pak ten pracovní shon zvládám o mnoho lépe.

Míla LodinováŽďár nad Sázavou

Pomáhá vylučovací methóda . V klidu u kafe srovnat myšlenky a uspořádat práci tak, jak je časově potřeba ji udělat.

Jana VelinskáPraha

Snažím se vytřídit práci, která nehoří, a mohu ji udělat třeba druhý den! Jinak se určitě nezbláznit! Taková prokrastinace je dobrá věc. 🙂 

Lenka VajsováPraha

Nejdřív mě napadne, jestli radši někam neodjedu, pak si řeknu, že nejde o život a nějak to dopadne. Zhodnotím priority a většinou se vrhnu na to nejhorší, nejtěžší, abych to měla co nejdřív za sebou. Překvapivě to jde obvykle lépe než čekám, a pak vím, že zvládnu to ostatní. Hlavně se z toho nezbláznit. Myslím, že to jde s věkem. Dřív bych “bláznila”.

Eva VojířováStrakonice

Máte snad na mysli bolest hlavy, drnčící telefon a spoustu nevyřízených mailů? Dám si šálek dobrého latté, utřídím si pracovní priority a s chutí se vrhnu do práce, jelikož nikdo jiný to za mě neudělá. 😉

A jak zvládáte kupu práce vy? Máte nějaký tip, který ZARUČENĚ pomáhá? Pište do komentářů.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account