59

Chcete oslavit lásku sportem, nebo jste naopak bez partnera a ráda byste se seznámila? Šanci máte dnes v pražské Stromovce!

Běh je čím dál oblíbenější a není divu. Je to fyzická aktivita, díky které se nejen celkem jednoduše a rychle hubne, běhání rovněž spojuje lidi a vytváří šance pro nové seznámení. Proto vznikl valentýnský běh v pražské Stromovce, letos připadající právě na dnešek – sobotu 15. února.

Pokud si chcete svátek zamilovaných užít v přírodě a poklusu, zaregistrujte se v Running Mallu na www.runningmall.cz. Po přihlášení dostanete zdarma běžecké tričko, které si můžete vyzvednout před startem. Start nesoutěžního běhu na čtyři kilometry je dnes v 11 dopoledne od Průmyslového paláce na pražském výstavišti. Kromě běhu budete mít rovněž možnost udělat si památeční snímek před stěnou zamilovaných, dopřát si valentýnský koktejl vonící po jahodách s afrodiziakálními účinky a dostanete možnost vyzkoušet si běžeckou posilovnu Sport Lounge, to vše zdarma.  

A pokud snad zrovna nemáte s kým běžet, nesmutněte a přijďte rovněž. Tento běh není jen pro páry, ale také pro jednotlivce, kteří se chtějí seznámit. Běh k tomu nabízí ideální příležitost, a ruku na srdce, co je víc než najít protějšek se společným zájmem?

 

 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account