78

Wau! Teda ahoj, Lvi 🙂 Jak na to tak koukám takhle na první nástřel, máte to fakt povedený! Najdete své druhé já. A to pozor, neznamená to, že to bude jen v podobě partnera. Vy naleznete především sami sebe! Ta vidina toho, kam chcete směřovat, jak to chcete v životě mít, se vám krásně rýsuje.
Důležitá věc – i když to třeba ještě tak nevypadá a zatím si o tom jen tak sníte, navíc vám vůbec nepřipadá, že by se to někdy mohlo splnit, je vám celkem na nic a tak, no znáte ty stavy… To jsou přesně ty momenty, kdy se tý svý vize NESMÍTE VZDÁT! Protože ona už se stává realitou, už se to děje! Je to fakt blízko, i když z hlediska vesmíru čas neexistuje a vzhledem k tomu, že on je věčnej, má to s tím časem hozený trochu jinak, on ho moc neřeší, na rozdíl od nás. Takže rok sem, rok tam… Já vím, tohle slyšet nechcete, ale je to tak 😉 Nebojte, děcka, u vás je to už fakt blízko. Koneckonců, píšeme horoskop na rok, ne? 😎 Takže jasný jo? Ve chvílích, kdy už to budete chtít zabalit a vzdát a všechno vám přijde marný, právě v těhle chvílích se tý svý představy držte úplně nejvíc! Jen pro pořádek, přechozí věta neznamená, že to bude marnej rok plnej depresí, takhle si to vůbec nevykládejte. Já tím myslím takový ty naše běžný stavy, kdy je prostě všechno na nic (holky sto pro vědí, o čem mluvim *smile* ), který jsou součástí našeho běžnýho života. A teď k tomu „najití sebe sama“.  Ono to spolu souvisí. Už jsem někde psala, že my lidi jsme otupělí, dobře, tak tupí (myslím obecně, jo, neberte to osobně 😉 ). Nejsme zvyklí reagovat na jemný signály, který k nám denodenně proudí. Nevnímáme je, protože jsou prostě moc jemný. Jediný, na co jsme zvyklí reagovat, je bolest. To nám jde. To umíme. Ale až když nás to fakt bolí. Samozřejmě jsou i tací, kteří se nehnou ani když to bolí. Ti pak ještě zaujmou roli oběti (udělají si z toho image) a naoko to hodí tak, že za to vlastně nemůžou, že oni jsou ti hodní a ten druhej je ten zlej.
Podle mě je to určitá forma masochismu, ale každý strůjcem svého štěstí. Tím nikoho neodsuzuju, jen mi to přijde zbytečný. Jestliže vás pálí ruka na kamnech, tak ji tam přece taky nebudete držet a myslet si, jak jsou ty kamna blbý, že vás pálej. Proto se holt posouváme naprosto spolehlivě většinou jen přes ty bolestivý situace. A najít sebe sama je proces, kterej aniž by musel, tak nás prostě bolí. Ale bolí nás jenom proto, aby námi pohnul. Vesmír ví naprosto přesně, kdy jsme na co připravení, kdy je pro nás ten nejlepší čas. Nakládá nám postupně, dávkuje to, je opravdu hodně obezřetnej. Jenže my to nevnímáme, situaci neřešíme, protože se jako ještě nic neděje, nemá to ty grády. No jo, tak vesmír si jede svoje, dávkuje stále stejně, ale my tím, jak situaci neřešíme, máme ten náklad čím dál těžší. Až nás to jednoho dne dostane. A pak se strašně divíme a koukáme, co se to stalo.
A proč to píšu? Protože se do týhle fáze nemusíte vůbec dostat! Když budete reagovat hned, nemusí to bolet. Anebo i jo, ale na tak moc a tak dlouho. Nedělejte si to zbytečně těžší. Čeká vás fajn rok. Vypadá to, že to budete mít celkem na pohodu. V podstatě takovej standard, žádný velký výkyvy. Jen pořád myslete na to, že se teď bude všechno přetransformovávat tak, abyste si splnili to, co chcete. A to s sebou nese i určitý změny, někdy docela zásadní. Ale v pohodě, takový ty hezký. Připravte se na to, že se vymění i lidé ve vašem okolí. Některý to prostě nezkousnou. V pořádku, mají svou cestu.
Tak, a teď k těm změnám, málokdy mi to přijde takhle konkrétní, ale tady přišlo, tak vám to napíšu – svatby, rozvody, nové vztahy, stěhování (mnohdy i do ciziny), početí dětí, porody. Krachy a naopak vzestupy firem. Prostě to, co vnímáte, že je nefunkční, to padne. Naopak věci, které vám budou dávat smysl, které vás nadchnou, ty půjdou. Vy mějte stále na paměti, že vše se děje pro vaše nejvyšší dobro. Lev je král zvířat. A vy jste králi svého života. Zapojte svého nejlepšího rádce – sami sebe. Spojte se sebou, protože vám nikdy nikdo stejně neporadí líp, než vy sami.
 
Ahoj, králové a královny *wine* Pro zpracování vašeho osobního královského horoskopu mě neváhejte kontaktovat 😉
 
Tereza

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account