Moji nejmilejší, měsíc červen nás brzy opustí a předá pomyslné žezlo červenci, a tak polovina letošního roku bude za námi. Nu a protože venku panuje počasí, kdy člověk neví, kam se schovat, ať už kvůli horkému počasí nebo kvůli silným bouřkám a přívalovým dešťům, není divu, že si mě přitáhly mořské panny. Pojďme tedy společně nahlédnout na vhled pro nový, poslední červnový týden.

Červená Tára – čas změny

Ta nám připomíná naši živočišnost, naši jedinečnost, náš temperament a chuť žít tady a teď. Červená Tára nám tedy pro tentokráte jest připomínkou toho, jak život je kratinký a jak důležité je prožít jej naplno. Nejde však o nějaké nezodpovědné chování či hazard, ale jde především o přítomný okamžik a touhu dělat věci jinak, než tomu bylo doposud. Probuďme tedy v sobě vášeň a odhodlání. Užívejme si život všemi doušky a hledejme radosti v maličkostech, neboť přesně o tom je život. Bojujme za to, co máme rádi a co nás naplňuje, buďme těmi, kteří dokáží zářit druhým na cestě životem. A nejen jim.

Matka oceánu – moje tělo, můj chrám

Tak jako Červená Tára je o určité revoluci, změně i temperamentu, tak Matka oceánu nám připomíná, že mít domov jako takový jest neskutečný dar, výhra a svým způsobem i vzácnost. Ne každý totiž má domov v pravém slova smyslu. Náš domov není jen tam, kde bydlíme, kde žijeme, ale také tam, kde se cítíme komfortně, sami sebou a v bezpečí, to je důležité vzít v potaz. A zaměříme-li se na náš domov, pak si musíme také uvědomit, že domovem naší duše a mysli je naše tělo, na které je rovněž třeba myslet. Je tedy čas se věnovat i této stránce našeho bytí a nezapomínat na to.

Foto: se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Skleněný ostrov – využijme své zkušenosti pro prospěch druhých

Obě předchozí karty nás nutí k zamyšlení, se třetí a poslední kartou je vše jen krásně spojeno v jeden celek. Revoluce, nalezení sebe samých i svrchovanost, tedy moudrost získaná životními zkušenostmi – to vše je vzájemně skutečně propojeno a jedno bez druhého nemůže být. Ona životní moudrost je pro nás toliko důležitá, že si to mnohdy ani neuvědomujeme, a to je převeliká škoda. Díky ní totiž nemusíme opakovat chyby minulé a můžeme pokračovat na své životní pouti dál. Zaměřme svoji energii do sebe a buďme prostřednictvím získaných zkušeností majáky v bouři pro druhé.

Poslední afirmační kartičku, kterou máme vždy jako doplňující, není třeba více představovat. Pamatujme však na to, že mnohá omezení vycházejí z nás, tedy z naší mysli. A nebát se snít, to je oč tu běží.

Přeji nám krásný poslední červnový týden, moji nejmilejší, a přeji krásné letní dny. S láskou vaše Miriam a její Tajemný svět u Léni Miriam ❤️

 

Autor/zdroj: Lenka Miriam Vyškovská

Foto: Shutterstock a se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account