Přemýšlíte, kam nasměrovat svou kariéru v novém roce? Nejste spokojeni v práci? Toužíte rozjet vlastní podnikání, o kterém jste vždy snili? Najít si místo, ve kterém se budete cítit spokojení a realizovaní je touhou většiny z nás. Je pro to letos ten správný čas? Podle astrologů nás čeká rok, který bude celkově poklidnější a přívětivější než ten minulý. Přečtěte si, jak na tom bude vaše kariéra a zjistěte vše, co vás čeká v roce 2022 v našem velké kariérním horoskopu pro jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Beran

21. 3. – 20. 4.

Možná budete v pokušení všechno zahodit a začít prostě znovu. Místo bezhlavého vrhání se do neznáma, ale na chvilku stiskněte pauzu a zamyslete se. Práce, kterou dnes děláte možná není extra prestižní nebo zajímavá, na druhou stranu pracujete se skvělým kolektivem a domů chodíte s čistou hlavou. Sepište si veškeré pro a proti vaší současné práce a jednoduše zjistěte, jestli negativní vibrace převažují nad pozitivními. Zároveň si sepište seznam přání, kam byste chtěli svou kariéru v budoucnu posunout. A začněte jednat krok po kroku! Je čas ukázat, co ve vás opravdu je, Berani! Váš zlom přijde v polovině května, kdy Jupiter, planeta štěstí a prosperity, bude na vaší straně a podpoří vás ve všem, do čeho se pustíte. Léto bude vaše! A rozhodně se nespokojte jen se zbytky. Série zatmění, která se v tomto roce zapsala do vaší finanční situace, vás nabádá, abyste znali svou hodnotu, žádali více a investovali do svých snů. Ve skutečnosti by investice, kterou provedete kolem novoluní 30. dubna mohla do konce roku změnit vaši trajektorii. V září pak podle hvězd uvidíte, jak se váš kariérní cíl naplňuje. Buďte však připraveni na to, že nic není zadarmo. Pokud však budete dělat něco, co máte rádi, nebude to práce. Bude to koníček! Máte na to! 

Tajemství vašeho úspěchu v roce 2022:

Poznejte svou hodnotu, investujte do projektu s vášní, vytvořte si plán a postupně si za ním jděte!

Býk

21. 4. – 21. 5. 

Pokud byl loňský rok rokem, kdy jste v práci povýšili, je nový rok rokem, kdy budete upevňovat svůj úspěch. Vážný Saturn zůstává ve vašem ambiciózním vidění i letos a vyzývá vás, abyste pokračovali a následovali svůj plán. To však neznamená, že existuje pouze jeden způsob, jak se mohou věci ve vaší kariéře odehrát. Pomalý začátek roku 2022 – díky retrográdnosti Venuše i Merkuru – vám může připadat jako opak toho, co potřebujete, ale i v reflexní pauze se dá najít síla. V roce 2022 vás Býci čeká několik změn a první bude hned v únoru. V tomhle období můžete potkat někoho, kdo vás blíže posune k vašemu vytouženému místu snů. Vaše změna směru se začne odehrávat koncem měsíce dubna (kdy je ve vašem znamení zatmění nového měsíce). Očekávat finanční vzpruhu můžete začátkem července a v průběhu léta. Od začátku listopadu, kdy ve vašem znamení nastane další zatmění, budete přesně vědět, co musíte udělat, abyste svůj pracovní život nadobro vyrovnali. 

Tajemství vašeho úspěchu v roce 2022:

Přijměte změnu, dokončete, co jste začali, důvěřujte svým instinktům, pracujete na lepší prezentaci sama sebe.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Jste připraveni na to, že se vaše kariérní štěstí změní k lepšímu? Vesmír budete mít na své straně a rok 2022 bude pro vás díky prosperujícímu Jupiteru úspěšný. Zapomeňte na všechno, co bylo předtím! Narodili jste se proto, co se stane potom! Ať už jste se rozhodli spustit svůj vytoužený projekt nebo stojíte na startu s pouhou myšlenkou, letos vaše nebe nemá limity! Vaší doménou mohou být projekty spojené se zdravím v jakékoliv formě a novoluní 25. října vám to jen potvrdí. Věřte v sebe! Za poslední dva roky jste toho hodně prožili, ale váš čas letos nadešel. Koncem roku budete slavit dobře odvedenou práci spojenou s příjemnou finanční odměnou. Pokud byl někdy rok na to, abyste opustili monotónnost a udělali něco, co vám rozbuší srdce, je to rok 2022! 

Tajemství vašeho úspěchu v roce 2022:

Podělte se o svůj příběh s ostatními, následujte své koníčky, věřte si a vybudujte kolem sebe komunitu stejně nemotivovaných.

Rak

22. 6. – 22. 7. 

V roce 2022 nikdo nebude tlačit Raky do kouta. Toto je váš rok, kdy vstoupíte do centra pozornosti a začnete pro změnu klást na první místo své kariéry sami sebe a vaše sny. Leden je ideální dobou pro vytvoření nového kariérního plánu (myslete ve velkém a jednejte ještě ve větším) a do března budou všechny vaše plány rozjeté tak, jak jste si přáli.  Pokud jste se rozhodli uskutečnit vlastní projekt zahrnující cestování, dobrodružství nebo sebevzdělávání či učení se něčemu novému, vesmír vám tento rok bude krýt záda. Čím více vystoupíte ze své komfortní zóny, tím lepší pro vás rok 2022 bude! Největší silou zasáhne vaši kariéru šťastný Jupiter od poloviny května do konce října. Pokud jste chtěli vždycky napsat román, začít malovat obrazy nebo vystupovat před davem (online nebo offline), je to rok, kdy je dobré to zrealizovat. Nápad na nový začátek vaší kariéry přijde spolu s novoluním 25. října a neopustí vás až do prosince. Řekněme to takto, budete oslavovat víc než jen na další rok 2023! 

Tajemství vašeho úspěchu v roce 2022:

Buďte kreativní, žijte svůj sen, dělejte to, co máte rádi a nebojte se vyzkoušet něco nového. Budete překvapeni výsledkem! 

Lev

23. 7. – 22. 8. 

Na začátku roku 2022 se může zdát, že každodenní rutina je naprosto zbytečnou dřinou a ztrátou času. Nepropadejte panice ani depresi! Jste připraveni udělat změnu? Samozřejmě, že jste! Sice pořád v hloubi duše cítíte paniku, ale to k tomu patří se vším všudy. Nebojte se toho! Zapomeňte na pětileté plány z rozumu, kariérní přesuny a práci v zákulisí vašeho velkého snu – jste předurčeni k tomu, abyste se dostali do centra pozornosti! Uveďte nová kola vaří kariéry do pohybu a kolem novoluní 30. dubna pochopíte, že to bylo to nejlepší rozhodnutí, které jste pro sebe mohli udělat. Pokud do května neobdržíte tak dobré pracovní zprávy, ve které jste doufali, změna přijde na podzim a čeká vás doslova restart vaší kariéry. Léto pak věnujte hledání rovnováhy mezi prací a soukromým životem. Čas na změnu, kterou víte, že si zasloužíte, nadešel! 

Tajemství vašeho úspěchu v roce 2022:

Jděte do toho, přijměte změnu, naučte se říkat „ne“ a následujte své srdce!

Panna

23. 8. – 22. 9. 

Zhluboka se nadechněte! Vážný Saturn se po celý rok 2022 bude nacházet blízko vašeho tvrdě pracujícího já a nabádat vás, abyste vytrvali na své cestě. Pokud máte pocit, že jste celou věčnost čekali, až budete sklízet odměny za dobře odvedenou práci, letos na vás přišla řada! V roce 2022 máte štěstí na vaší straně, pokud jde o obchodní partnerství, spolupráce a celkovou pracovní spokojenost. Očekávejte, že v červnu postoupíte o úroveň výš a zúročíte vše, na čem jste dodnes tvrdě pracovali. Letošek je také rokem, kdy se naučíte něco nového, najdete svůj hlas a konečně se budete cítit v práci ve své kůži. Opusťte zaběhnuté představy o svém místě na světě a kolem úplňku 16. května si vytvořte plán, který vás do podzimu zavede na velkolepou cestu. Cíle související s psaním, mluvením a cestováním by se mohly postupem roku splnit nad vaše očekávání a rok 2022 zakončíte s kreativitou na vašem maximu. Užijte si to! 

Tajemství vašeho úspěchu v roce 2022:

Navažte na loňský rok tvrdé práce, nebojte se udělat velký krok, podepište smlouvu, více cestujte a nepřestávejte se snažit.

Váhy

23. 9. – 23. 10. 

Máte styl a jeho sdílení se světem by se mohlo ukázat v novém roce jako velice lukrativní. Využijte leden k plánování a ujasněte si kreativní vize svého projektu, který vám již několik let leží v hlavě a rozbuší srdce, pokaždé když na něj myslíte. Letos v únoru s takzvaně půjdete pro zlato! Jen se nenechte slovem „kreativní“ zmást a nemyslete si, že tento rok pro vás bude extra snadný. Se začátkem roku 2022 máte na své straně kariérní štěstí, ale pouze pokud projevíte snahu na maximum. Čas na setrvačnost je u konce! Saturn vás letos bude nabádat, abyste brali svůj sen vážně, protože to, že vás něco baví, neznamená, že se to nepočítá jako práce! Proměňte něco, co máte rádi, na podnikání. Mohou to být vaše sociální sítě, módní styl nebo schopnost motivovat ostatní. Vaše finanční situace se díky sérii zatmění také podstatně zlepší. V červnu vás čeká období plné pracovního nasazení, ale v průběhu prázdnin si čas na odpočinek vynahradíte. Zvlášť proto, že budete cítit, že pokud byste pokračovali stejným tempem, dojde k vašemu vyhoření. 

Tajemství vašeho úspěchu v roce 2022:

Dělejte to, co máte rádi, berte své sny vážně, investujte do sebe a tvořte. 

Štír

24. 10. – 22. 11. 

Pro všechny Štíry, kteří uvízli v každodenní rutině, a kteří od svého života očekávají víc, může být tento rok složitý. Ano, jedna věc je očekávat, ale druhá věc je snažit se udělat maximum. Tento rok proběhne vaše transformace a přijde čas, kdy změna vám může připadat jako jediná věc, na které záleží. Je čas na zemětřesení, milý Štíři! Nespěchejte s žádnými velkými kariérními rozhodnutími až do konce ledna, kdy lunární kalendář přeskočí do vašeho znamení, aby zahájil vaše období intenzivními osobního rozvoje. Možná nevíte, kam ze současné pozice vyrazit, ale rozhodně se připravte na to, že to nebude nuda. Myslet ve velkém na kreativní projekt by se vám mohlo v roce 2022 vyplatit díky šťastnému Jupiteru, který se bude zdržovat ve vašem znamení od poloviny května až do konce října. Na vás bude přepnout sen z fantazijního režimu do reality. Zavažte se proto k práci, která upřednostňuje vaše cíle a léto pro vás bude zásadním období. Pokud tato rutina zahrnuje i to, že se z práce z domova stane trvalejší stav věcí, budete mít štěstí. Zatmění novu 25. října spadá do vašeho znamení a vyzývá vás, abyste vstoupili do nové role s odvahou a přesvědčením, že to opravdu chcete. Letos máte moc změnit sebe i svět! 

Tajemství vašeho úspěchu v roce 2022:

Přijměte změnu, buďte odvážní, buďte kreativní a nebojte se vystoupit ze své komfortní zóny. Čeká vás za to odměna!

Střelec

23. 11. – 21. 12. 

Upevněte rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem a úspěch na sebe v roce 2022 nenechá dlouho čekat. Jako dobrodruh zvěrokruhu putující po světě může být vaše touha po vědění a nových zážitcích někdy ohromující, ale prosperita vás letos čeká i na domácí scéně. Ve skutečnosti může být to, že si na začátku roku uděláte čas pro sebe, odjedete si odpočinout a připravíte se na náročný pracovní rok to, co vás ochrání od syndromu vyhoření. Snažte se uložit na svá bedra jen to, co dokážete unést a nebojte se podělit o své břemeno s kolegy. Nikdo po vás nechce, abyste pracovali za 5 lidí a jediné co, cítili je pocit frustrace. Začátek května pro vás bude obdobím pracovních impulzů, které vás budou motivovat jít na své cestě dál a nepřestávat se snažit. Váš magický vládce Jupiter vás bude letos vyzývat, abyste si uvědomili svou budoucnost a kromě práce začali řešit i svůj soukromý život. Hledání balancu je váš úkol, se kterým si letos hravě poradíte. Kariérní štěstí vás bude čekat na začátku září, kdy se dramaticky změní vaše finanční situace k lepšímu a vstupovat do narozeninové sezóny bude šťastnější než kdy jindy. 

Tajemství vašeho úspěchu v roce 2022:

Najděte rovnováhu, nebojte si stoupnout do centra pozornosti, zaměřte se na sebe a své priority a věřte svému štěstí. Máte ho na své straně!

Kozoroh

22. 12. – 20. 1. 

Projekt, na kterém jste usilovně pracovali v poslední době, se začátkem roku ukáže větší (a úspěšnější) než jste se vůbec odvážili představit. Jste připraveni na úspěch ve světle reflektorů? Samozřejmě, že ano! Jen si nemyslete, že odškrtnutí jednoho políčka na vašem seznamu je impulzem k tomu, dát si nohy nahoru. Naopak! Pomalý začátek roku 2022 může být sice pro vaši kariéru na jednu stranu frustrující, ale vy tento čas využijte k plánování a hlavně praxi. Vaše instinkty budou vyšponované na maximum hned začátkem února. Projevte se jako šéf nebo šéfová, o které víte, že jste, a nebojte se chytnout šanci za vlasy. Hvězdy letos jasně říkají, že se ocitnete v centru pozornosti a přestože zprvu se budete cítit nepříjemně, tato pozice se vám zalíbí. Jste rození vůdci! Pokud se vám navíc podaří spojit podnikání s potěšením (což dodnes nebyl váš obvyklý styl), uvidíte to kouzlo. Koncem roku buďte připraveni připít si na váš dosud nejúspěšnější kariérní rok! Těšíte se? 

Tajemství vašeho úspěchu v roce 2022:

Důvěřujte svým instinktům, nebojte se riskovat, sdílet své zážitky a hlavně odpočívat. 

Vodnář

21. 1. – 20. 2. 

Věky čekáte na zvýšení svého platu a pořád se nic neděje? Vaše čekání je letos u konce, protože rok 2022 je rokem, kdy dosáhnete svého díky prosperujícímu efektu Jupiteru, který vás bude udržovat v zóně bohatství (zvlášť od poloviny května do konce října). Po několika plných pracovních letech – po všech těch změnách, kterými jste si prošli – vás čeká nový začátek. Možná budete mít začátkem roku 2022 pocit, že potřebujete přestávku, ale vesmír s vámi má jiné plány. Jste připraveni vstoupit do nové pracovní role, převzít více zodpovědnosti a zabalit pohodlí v rohové kanceláři? Všechno je možné, jen pokud budete věřit, že je to pro vás dobré. Osobní události hodně ovlivní váš přístup ke kariérnímu cíli nebo aspiraci kolem úplňku 16. května. Využijte nově nabité svobody na maximum. Léto bude pro vás jako stvořené pro to, začít se naplno věnovat tomu, o čem jste doposud jen snili. Alfou a omegou vašeho úspěchu je ale tvrdá práce, které se nesmíte bát. 

Tajemství vašeho úspěchu v roce 2022:

Věřte, investujte do sebe, šiřte pozitivní energii a neváhejte si udělat přestávku od tvrdé práce, když budete cítit, že ji potřebujete. 

Ryby

21. 2. – 20. 3. 

Cesta sebeobjevování nemusí znít jako legitimní kariérní krok, ale věřte, že to je to pravé, co v roce 2022 potřebujete! Neváhejte si vyzkoušet, jaké to je, když se sen stane skutečností a nevzdávejte se ještě před cílem. Strach vás nesmí donutit sejít z cesty. Vaše hybná síla, kterou potřebujete ke změně své trajektorie stojí a padá na vaší odvaze. Jakmile se tak stane, uvědomíte si, že jste pro své kariéru udělali to nejlepší možné a sebevědomí Jupiter vám bude po celou dobu stát věrně po boku. Cestování, učení, psaní a dobrodružství – tak bude vypadat váš rok 2022, kdy vaše kariéra dosáhne nových výšin. Letos v létě navíc můžete očekávat skvělé zprávy ohledně vašich finančních investic. Na prokrastinaci není čas a za vším stojí vaše tvrdá práce vyvážená zábavou. 

Tajemství vašeho úspěchu v roce 2022:

Cestujte, objevujte, připravte se na nový začátek a přijměte všechny změny s pozitivním nadšením. Vyplatí se vám to! 

Foto: Shutterstock

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
3 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account