348

Ve svém úvodu bude červen trošku neklidný a nervózní. Hoďte však obavy a strachy stranou. Někdy je dobré trošku zariskovat a vyjít z komfortní zóny. A nyní je to správné období. Ať už usilujete o novou pozici, partnera či zvýšení platu, jděte do toho. Přichází dobrodružství a také nějaké zvraty. Ty však konečně budou v pozitivním slova smyslu. Takže co teď? Hlavu hrdě nahoru a jděte si za svým, máte pro to všechno, co potřebujete. Nic vám nebrání v posunu.

Sebeléčebný proces odstartoval

uzdravujici proces, sebe-leceni

V prvních dnech tohoto měsíce se také uleví těm, kdo mají nějaké zdravotní problémy. Stačí si v hlavě zformovat svůj záměr, věřit svému tělu a tak se léčebné energie rozproudí. Každá nemoc symbolizuje i nějakou oblast, kde není harmonie a rovnováha. Zamyslete se nad tím, co vám vaše duše prostřednictvím těla chce povědět. Červen pomůže i s pochopením těchto darů (i když je možná ještě teď jako dary nevnímáte). Důvěřujte procesu, skutečně se vše děje přesně tak, jak má, a je nám ku prospěchu.

Červen kolem novu navede k intuici
Kolem novoluní se opět přihlásí o slovo vaše intuice. Věnujte pozornost zprávám, které k vám budou mířit. Mohou se projevit různě (emoce, pocity, myšlenky, sny). Nespěchejte a napojte se na sebe samotné. Protiargumenty rozumu neposlouchejte. Za všech okolností zůstaňte věrni sami sobě. Nemusíte jít s davem nebo slepě dělat to, co většina. Raději se spoléhejte jen sami na sebe a zapracujte na sebedůvěře. Pokud to neuděláte, mohli byste zbytečně prošvihnout skvělé příležitosti a možnosti.

Objevte skryté poklady v sobě samotných

objevte skryte poklady v sobe

Možná jste teď zapřemýšleli nad tím, že nemáte žádné specifické vlohy, talenty či nadání. Není to tak, každý je jedinečný a úžasný. Pokud nevíte, v čem zrovna vy vynikáte, zeptejte se. Oslovte své blízké, ať vám pomohou. Někdy se stává, že něco bereme jako normální a běžné a přitom to tak ve skutečnosti není. Červen, ve své polovině, navede právě k ocenění sebe samotných a nalezení pokladů uvnitř nás samotných. Využijte svých darů pro dobro své i všech ostatních naplno. Každé rozhodnutí, které nyní učiníte, bude v souladu s vaší podstatou. Takže opravdu se není čeho obávat.

Lásce i vztahům červen přeje
Po slunovratu se bude pozornost zaměřovat více na vztahy. Vždy se k druhým chovejte tak, jak byste chtěli, aby se oni chovali k vám. Postupně se krásně pročistí vypjaté vztahy, urovnají spory a i lásce bude červen přát. Začnete si také více uvědomovat své vlastní potřeby ve vztazích, hlavně těch osobních. Tam, kde to skřípalo delší dobu, to sice ještě s narovnáním a harmonizací nějakou dobu potrvá, ale k lepšímu se vše pohne téměř samo. Takže určitě není potřeba zoufat.
“Chcete na sobě zapracovat a opravdu se posunout? Pak se mi ozvěte a společně najdeme to pravé a nejpřínosnější přesně pro vás.”

Úplněk se bude věnovat práci

vase poslani, prace, zamer duse

Nelekejte se, určitě vás nikdo nechce sedřít z kůže. Ona je totiž práce a práce. V tomto ohledu je to totiž tak, že vám budou chodit myšlenky na práci, přesněji na to, zda skutečně děláte to, co opravdu dělat máte. Přijde správný čas na sjednocení záměrů duše i toho, co na tomto světě potřebujete na fyzické úrovni. Pokud skutečně děláte práci srdcem a je vaším posláním, pak se to více začne projevovat i do hmoty. Nejste si jisti? Pak si jednoduše tam nahoru požádejte o informace. Nepochybujte o tom, co cítíte a vnímáte, a jednejte. Vše přijde skoro samo. Poznáte, že je to to správné.

Radost, smích a oslavy – to je závěr června
Jaký bude červen ve svém závěru? Opravdu radostný. Ať už vás trápilo cokoliv, nyní je potřeba opět se na svět usmát. Vždyť radost se skládá z drobných maličkostí. A právě ty jsou takovým tajným magickým kořením a esencí, která prozáří životy. Radujte se z drobností a objevte ji v detailech všedního dne. Ona se skrývá v hudbě, v přírodě, v knihách, v pohybu, vlastně kdekoliv. Čím si uděláte radost vy? Jak se rozproudíte a prozáříte? Věřím, že toho najdete hodně!

Rady na červen pro jednotlivá znamení zvěrokruhu
Berani,
červen vám ve svém počátku dá trošku víc zabrat, hlavně po emoční stránce. Zachovejte klid, i když s vámi budou cloumat emoce. Impulsivní reakce by se vám nevyplatily. Jste dost silní na to, abyste vše zvládli a překonali. Nedovolte nikomu, aby překračoval vaše hranice. Obklopte se podobnými lidmi jako jste vy sami a nebojte se opět naslouchat své citlivosti.
Býci,

neprizen osudu, zmena, zklamani

vás bohužel čeká nějaké zklamání. Je však potřeba postavit se k tomu čelem, vždyť život je změna. A v konečném důsledku zůstanete z celé situace ještě posíleni, nebraňte se tomu, je to zbytečné. Všímejte si více symbolů a nápověd kolem sebe, abyste se opět napojili na sebe samotné. Dejte prostor tvůrčím myšlenkám a hýbejte se. Pohyb spojí tělo i duši.
Blíženci,
budete se muset rozhodnout ve věcech lásky. Raději se však řiďte srdcem a ne rozumem, ten by nenapověděl správně. Červen bude u vás ve znamení citů a vášně, tak si to užijte. Nezapomínejte na to, že to, co máte uvnitř, to také vyzařujete ven. Tak ať vysíláte pozitivní energie. Také by neškodilo, dát si do života více řádu a systému. Činy získáte potřebnou stabilitu.
Raci,
dopřejte si odpočinek a relaxaci, už to fakt potřebujete. I samota a ponoření se do sebe vám tento měsíc udělá lepší služby než cokoliv jiného. Povolte tlak na sebe, tím krásně uvolníte proud a nastartuje se samovolný proces. Vše se děje, jak má. Bude-li vám chybět komunikace, věřte, že vždy je někdo na blízku, s kým pro sebe navzájem hrajete důležité role.
Lvi,

znovu objevena sila u lvu, to je cerven

pokud jste si svými nápady a sny jisti, tak z nich neslevujte. Všechny problémy se nakonec vyřeší, i když si s nějakým zklamáním budete muset poradit. Máte v sobě ještě hodně sil, červen vás v tom utvrdí. Obejměte se i se svými domnělými nedostatky a dovolte si znovu zazářit. Zastavte se v koloběhu starostí a dovolte si opět hrát si, radovat se a užívat života.
Panny,
červen má pro vás skvělé zprávy. Jste připraveni vstoupit do nového období. To bude plné příležitostí a krásný věcí i prožitků. Čeká vás mnoho nového, tak se nebojte zariskovat, vyplatí se to. Štěstěna vám přeje. Nesnažte se brzdit ani svou sexualitu, dovolte si se rozproudit po všech směrech. I láska vstupuje do vašeho života v mnoha podobách.
Váhy,
u vás je konec těžkostem na dohled. Překážky se bortí a vše se dává do pohybu. Už cítíte závan svobody? Nebojte se si tam nahoru požádat o podporu, máte na ni nárok. Nikdy na nic nejste sami. Ani vy nepotlačujte svou sexualitu, blokujete si tak sami svou životní sílu, je totiž jedním z hlavních pramenů naší energie, přináší prospěch tělu a uvolňuje emoční bloky.
Štíři,
budete potřebovat hodně energie, abyste se ubránili negativním lidem. Naslouchejte svému šestému smyslu a nechte si poradit i od jiných, potřebujete si rozkódovat své podvědomé vize. Intuice vám napoví i to, proč jste skutečně tady a jak své dary máte využít. Červen vás také nasměruje k tomu, abyste zjistili, ve kterých životních oblastech není rovnováha.
Střelci,
ponořte se do sebe a naslouchejte vnitřnímu hlasu. Nezačínejte s ničím novým a nedělejte zásadní rozhodnutí, obzvlášť v první třetině měsíce. Ono ztišení se a odpočinek pomůže i k dosycení srdce i duše. Jen tak budete pak schopni znovu rozpoznat svou hodnotu a zbavit se toho, co vám již neprospívá. Začněte dělat něco kreativního, tak jednoduše změníte směr.
Kozorozi,

strach, bloky, obavy

příčinou krize jste vy sami. Nejste schopni rozloučit se s něčím negativním, projevit emoce nebo na něčem lpíte. Překáží vám strach. Pusťte to a věci se změní. Kdybyste tak skvěle, jako druhým, dokázali poradit sami sobě. Více naslouchejte zprávám tam shora. Červen, ve své poslední části, vám opět dodá inspiraci ke zhmotnění nějaké myšlenky, těšte se.
Vodnáři,
buďte trpěliví a láskyplní hlavně k sobě samotným, stejně jako i k druhým. Vše, co vás trápí, se nakonec vyřeší. Snadněji to však půjde mírnou cestou. Snažte se více odpočívat, ať se přes všechny obtíže lehce přenesete. A nezapomínejte pečovat o své tělo, jiný dopravní prostředek tu nemáte. Zaměřte se opět na to, jak se stát úspěšným, zdravým a šťastným člověkem.
Ryby,
dejte si pozor na to, komu můžete důvěřovat. Někdo vás bude chtít oklamat. Ať se bude dít cokoliv, zachovejte klid a chladnou hlavu. Impulsivnost by se nevyplatila, pořádně byste litovali. Změny, kterými procházíte, nemusí být příjemné. Jsou však důležité pro váš další růst. Udělejte si čas na pobyt v tichu. Tak se vaše mysl uklidní, myšlenky projasní a vy zase budete znát směr. 
Přeji kouzelný červen!
S láskou vaše čarodějka Dana Chara
Foto: pixabay.com
 

 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account