54

Horoskop na pátý týden roku 2015 pro vás připravila Dáša Tenczerová. Co vás čeká? Tady je odpověď.

Charakteristika týdne:

Milé dámy, nebojte se v tomto týdnu udělat ráznější změnu. Stejně je to nevyhnutelný proces. Nebojte se, na ničem nelpěte a věřte, že přijdou lepší věci a zkušenosti, které vás obohatí a zase posunou dál. Čím dřív se do toho pustíte, tím dřív se osvobodíte od nepříjemností a začnete nanovo s čistou hlavou.

BERAN

Věci se konečně pohnuly dopředu, nastává doba příjemných změn a vy tak máte možnost poznat něco nového. Nevyhýbejte se cestování. Během něj vás může potkat další příležitost a obohatíte si rozhled. Máte také dostatek elánu na realizování svých plánů. V práci je pro vás nejdůležitější cíl, který jste si stanovila. Jděte si, právě tak jako beran, tvrdě za svým. Jedině to je ta pravá cesta k vítězství a zisku. Ve vztahu také vše nabralo rychlejší spád. Čekají vás příznivé změny a nové začátky, které váš současný vztah posunou do jiných rozměrů. Můžete se těšit na společné soužití, nebo vás partner překvapí dovolenou pro vás dva.

BÝK

Vy se budete tentokrát cítit nejjistěji v oblasti citů a vášně. Nestyďte se projevovat své city. Jste romantička, a tak neskrývejte ani své touhy. Hlídejte si ale stavy, které by pro vás byly citově vyčerpávající. K druhým se chovejte láskyplně a s nadhledem. Oceníte to, až dojde na vás. V práci se dokážete obětavě věnovat slabším článkům. Starostlivě a se zodpovědností plníte svěřené úkoly a nenecháváte nic rozdělaného. Ve vztahu jste opravdu ideální. Dokážete se vcítit do druhého, máte pochopení a jste ohleduplná. Váš vztah je postavený na základech citu, důvěry a porozumění. Je tak něco vám ho rozhodně nenaruší.

BLÍŽENCI

Dosáhnete určitého pokroku a ocenění za to, co jste udělala. Čekejte tento týden ocenění a uznání za vaše dosavadní jednání. Určitě si to zasloužíte. To všechno vám slouží jako dobré a pevné základy do budoucna. V práci si vás nemohou vynachválit. Jste opravdu odborník v tom, co děláte. Patříte k dobře hodnoceným pracovníkům. Jste profesionálka. Ve vztahu jste plná optimismu a sebejistoty. Přitahujete druhé, těšíte se z projevované přízně opačného pohlaví. Dostává se vám v tomto směru uznání, což vás těší a vnitřně posiluje.

RAK

Tentokrát se chováte velice jemně a s pochopením. Své chování přizpůsobujete potřebám druhých, o něž pečujete. Citů máte na rozdávání. Jste trpělivá, laskavá, klidná. Ale dávejte si pozor, ať to nepřeženete. I tady platí, že všeho s mírou. V práci jste se skutečně našla. Jste tím pádem ochotná se pro ni obětovat. Pečlivě na vše dohlížíte a citlivě pečujete o své podřízené. Ve vztahu pečujete o partnera rovněž velice citlivě. Dokážete se pro svou lásku obětovat. Působí vám nesmírnou radost vytvářet a zlepšovat rodinné zázemí. O to dbáte velice svědomitě a jste pro to také velmi milována. Těšit se můžete na překvapení, které pro vás partner přichystá.

LEV

Máte před sebou šťastný týden. Můžete dosáhnout úspěchu a bohatství na více úrovních. Věnujte tento týden péči o sebe a o svůj majetek. V práci se těšte na obchod, který dopadne a vás obohatí. Máte dobré nápady a jste schopná nalézt řešení i v těžkých situacích a realizovat to. Využívejte všech příležitostí. V lásce dokážete pro sebe vytěžit každé pozitivum. Ze všechno si dokážete něco vzít a využít. Vaše dávné touhy se změní ve skutečnost. Život vás dvou spolu je pro vás tím největším bohatstvím.

PANNA

Až příliš lpíte na hmotných věcech. Dejte si na to pozor, protože toto jednání vám nepřinese úspěch, ale pravý opak. Můžete také přijít o všechno. Pamatujte si, že nemusíte mít vždy pravdu, proto si nechte poradit od nezávislé osoby. V práci se nedokážete rozvíjet. Tvrdohlavě si stojíte na svém, což vám nepřináší ani úspěch, ani radost. Tento postoj jen ukazuje, že v sobě máte nejistotu, která vás může stáhnout až na samé dno.  Ve vztahu velmi často lpíte na svých názorech, což vám ale ubližuje. Utápíte se v žárlivosti a tvrdohlavě odmítáte změnu. Svou umíněností partnera dusíte. Uvolněte se a v klidu nechte plynout myšlenky. Uvědomte si, že vám nikdo nepatří. Uvědomte si to co nejdříve, ať partnera neztratíte.

VÁHY

Máte sklony věci odkládat. Jste pasivní. Prostě se vám nechce do ničeho pouštět, a když se pustíte, stejně to nedoděláte. Proto si dejte tento týden jako odpočinkový a zároveň si stanovte cíle, co chcete dělat, jaké kroky v tom podniknout, co zařídit. Jeďte krok za krokem. V práci jste až do teď jela na doraz. Už dál nemůžete. Cítíte se vyčerpaná a žádné nápady nepřicházejí. Dostala jste se do období stagnace. Vyčerpala jste se a potřebujete čas na zotavenou. Pročistěte si hlavu u něčeho příjemného a pak se zase bez potíží začleníte do pracovního procesu. Ve vztahu chybí aktivita. Dostali jste se do fáze nečinnosti a hledáte svou vnitřní rovnováhu. Vše se vám zdá šedé. Problémy narůstají, tak je raději řešte hned, nic neodkládejte.

ŠTÍR

Dejte si pozor, co dnes řeknete, nebo uděláte. Mohla byste toho později litovat. Je tu riziko toho, že vás někdo raní, proto se vyhýbejte věcem, které vyžadují dlouhodobé řešení. V práci jste pod velkým tlakem a jste ve stresu. Musíte bojovat s neustálými zmatky a trápíte se. Můžete být ale také nešťastná z toho, že se vám nedaří najít jinou práci. Ve vztahu máte trápení. Litujete sama sebe nebo naříkáte nad nastalou situací. Jste jako ochromená. Nedokážete nic udělat. Potřebujete si odpočinout a věci důkladně promyslet.

STŘELEC

Stresujete se zcela zbytečně. Tím, že si nevěříte, si komplikujete běh událostí, které jsou pro vás jinak příznivé. Úzkost vám bere sílu. Zeptejte se sama sebe, z čeho máte strach. Postavte se obavám čelem a řešte to. V práci pro vás není vůbec snadné se prosadit. Zapracujte na sobě, dodejte si odvahu a nepodceňujte se. Zbytečného váhání byste potom mohla litovat. Ve vztahu se svým strachem sama blokujete. Nevěříte si a váš vztah vázne. Ocitáte se v nezáviděníhodné situaci. Je to velmi vyčerpávající a jste z toho unavená. Čekejte pár podnětů, které vás povzbudí k činům.

KOZOROH

Čeká vás nepříjemný týden, v jehož průběhu budete muset projevit dostatek sil a nadhled. Stupňující napětí je ideální půdou pro hádky a jiné výstupy. Konflikty se ale snažte řešit čestně, nenechejte se nikým zastrašit a nezapomínejte, udržujte si nadhled. V práci narůstá napětí a vznikají první třenice. Nikdo už není schopný naslouchat svému rozumu, ale převládá boj o udržení postavení nebo snaha dostat se výš za jakoukoli cenu. Je třeba se připravit na to, že to bude náročnější, ale vše zvládnete s pomocí rozumu a taktiky. Ve vztahu narůstají neshody a hrozí hádka. Pozor si dejte na přemíru energie, ať s ní jednání nepřeženete. Sice se na vás valí konfliktní emoce, ale s rozumným postojem a chladnou hlavou vše ustojíte.

VODNÁŘ

Máte šanci potkat člověka, se kterým jste se dlouhá léta neviděla. Jen neseďte doma a vyrazte do víru dění. Určitě budete spokojená a překvapená, na koho všeho můžete mít právě teď štěstí. V práci se vám s ostatními pracuje mnohem lépe, než kdy jindy. Je možné, že se vám podaří spojit se s dalším pracovním partnerem a mít z toho prospěch na delší dobu. Těšit se můžete na náhodné pracovní setkání, které vás též obohatí. Ve vztahu máte před sebou nejlepší období. Mír a harmonie jsou u vás běžnou záležitostí. Jste hluboce zamilováni a máte se svým životem velké plány.

RYBY

Tento týden bude ubíjející. Kam se podíváte, samý problém. Nemůžete se ubránit myšlence, že vám každý škodí. Je to ale pro vás výzva. Prověřuje se tím vaše odolnost a schopnost vyškrábat se ze dna nahoru. V práci je teď těžká doba pro výdělky. Dostala jste se tak do potíží. Pokud podnikáte, nastává krize. Dejte si ale pozor na dluhy. Nic nevyřeší, akorát vám prohloubí propast. Ve vztahu trpíte nedostatkem citů. Jste vyprahlá a opuštěná. Cítíte, jako by se vám všechno rozpadalo pod rukama. Tato situace vás uvádí do stavu beznaděje a je velmi těžké najít východisko. Teď to sice nebude úplně růžové, ale nezoufejte. Každý problém jednou skončí.

Chcete vědět víc? Dáša Tenczerová se zabývá prací s energiemi, dělá ošetření pomocí Reiki, vykládá tarot, pořádá prožitkové semináře a spoustu dalšího. Vše o ní a další její služby naleznete na její webové stránce – http://kouzelnekameny-cz9.webnode.cz. Dostupná je i na Facebooku, hledejte – Reiki, Runy a ostatní.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account