46

Horoskop na čtvrtý týden roku 2015 pro vás připravila Dáša Tenczerová. Co vás čeká? Tady je odpověď.

Charakteristika týdne:

Tento týden jste lehce zranitelná, tak pozor, do čeho se pouštíte. Raději si to rozmyslete nebo nechte na jinou dobu. Pokud se setkáte s odmítnutím, nebo jiným nezdarem, netrapte se a nehledejte vinu v sobě. Buďte trpělivá, lepší a příznivější dny plné příležitostí na vás čekají.

BERAN

Čeká vás týden plný radosti. Jste naplněná energií a chutí tvořit. Chopte se příležitosti a dělejte to, na co máte chuť. S energií vyřešíte i věci, do kterých se vám nechtělo, a odkládala jste je. V práci určitě vynaložte všechno úsilí, které máte. Všechno totiž zvládnete, a to vám přinese nemalý prospěch. Důvěřujte svým schopnostem. Ve vztahu máte muže, který vás učí jednat s rozvahou a stanovovat si vyšší cíle, aniž byste zabředla do stereotypu. Důležité je, že víte, co chcete. Váš vztah je naplněný vášní. Tato síla vás žene k určenému cíli.

BÝK

Prospěje vám, když dáte najevo své pocity a nebudete předstírat, že jste nepřístupná. Jen si dejte pozor na situace, které by pro vás mohly být emočně náročné. Nemusela byste je ustát. V práci jste obětavá. Ke svým úkolům se stavíte zodpovědně a máte tendence k tomu vést i své spolupracovníky. Nemáte ráda rozdělanou práci. Vyznačujete se svou pečlivostí a rozvinutým intelektem. Ve vztahu jste citlivá a láskyplná. Jste romanticky založená a je velice složité vám odolat. Na druhou stranu dokážete přes city snadno s protějškem manipulovat. Pozor však na své závislosti! Snažte se je držet více na uzdě.

BLÍŽENCI

Dostane se vám ocenění za vaše činy. Je to pro vás důležitý pokrok, na který jste čekala. Pro váš budoucí život to znamená pevný základ, proto se nebojte a buďte si jistá svým úspěchem. V práci právem čekejte pochvalu. Na vaši odbornost se může každý spolehnout a patříte k dobře hodnoceným a uznávaným pracovníkům. Jste profesionál, pro kterého je práce naplnění a jistota. Ve vztahu vás partner oceňuje, a proto ho máte vybudovaný na pevných základech. Jste plná optimismu a elánu. Přitahujete druhé a dostává se vám nemalého uznání.

RAK

Tentokrát se chováte jemně a s pochopením pro ostatní. Přizpůsobíte se jim, protože máte citů na rozdávání. Dejte si pozor, abyste to nepřeháněla s poddajností. V práci jste našla smysl. Poslání. Jste ochotná se pro práci i obětovat. Vaší hlavní předností je trpělivost a starostlivost. Ve vztahu jste milující partnerka, která pečuje o city svého partnera. Ráda vytváříte rodinné zázemí, a to se vám vyplatí.

LEV

Tento týden pro vás bude šťastným. Snadno dosáhnete hmotného úspěchu. Ale i toho citového. Starejte se jak o sebe, tak své blízké. V práci se vám rýsuje dokončení projektu, který získá výborné ocenění a vy tím pádem příjemné finanční odměny. Máte dobré nápady a daří se vám je úspěšně realizovat. Využívejte příležitosti, které přijdou. Ve vztahu vás obohacuje vaše vzájemná láska. Máte spolu bohatý život.  Vaše dávné sny a touhy se snadno změní v reálný zážitek.

PANNA

Oddechnete si, konečně můžete zase volně dýchat. Zbavila jste se něčeho, co vás svazovalo, a rozšíříte si obzory. Toto uvolnění vám nabízí nové šance a příležitosti. Určitě se nechte překvapit, bude to stát za to. V práci toužíte po svobodě. Jakákoli závislost vás omezuje, proto nenastupujte do práce, která vám nevyhovuje. Sama budete chtít co nejdřív utéct. Ve vztahu dojdete k pochopení, že závislost na partnerovi vás svazuje. Tak se uvolněte, přestaňte se spoléhat na druhé a buďte sama sebou. Uvidíte, jak velkou změnu to do vztahu přinese.

VÁHY

Do čehokoli se teď pustíte, nedokončíte hned, ale bude se to táhnout. Nebo opačně – po dlouhodobých peripetiích konečně dojdete k cíli a úspěšně tak zakončíte proces, jenž se vlekl dlouhou dobu. V práci je před vámi dlouhá cesta, na jejímž konci je příslib tvořivosti. Ne pokaždé dosáhnete naplnění, ale s trpělivostí dojdete k cíli, který vás obohatí o nové možnosti. Vydala jste se dobrým směrem. Ve vztahu splňujete všechny předpoklady pro dlouhodobý a spokojený vztah. Sama se ale ujistěte, co a jak chcete, než kývnete na něco zavazujícího.

ŠTÍR

Ve vašem okolí počítejte s dramatickými událostmi, které se vás budou také týkat. Máte tak ale jedinečnou šanci zbavit se všeho, s čím nejste spokojená. Nebojte se ničeho. Jen se vám uleví. V práci nastane změna, nebo nečekaný a zásadní zvrat. Očekávejte výpověď, možná ale k takovému rozhodnutí dospějete i vy sama. Zbavte se všeho falešného nebo nepodstatného. Je ve vašich silách nahradit staré a nefunkční něčím novým. Ve vztahu očekávejte zásah, který jeho stabilitu vážně ohrozí a bude následovat nezvratné zborcení. Nesnažte se dávat něco znovu dohromady. Nefungovalo by to. Je na čase začít s novým materiálem a na novo.

STŘELEC

Dnes není vhodné období na rozhodování. Prožíváte jakýsi útlum, trpíte nedostatkem sil a cítíte nejistotu. Pracovní i partnerské věci vás zmáhají. Netlačte proto na pilu a nenamáhejte se do krajnosti. Raději nic závažného neřešte a sbírejte energii, sílu a motivaci na jindy.

KOZOROH

Počítejte s tím, že se vás bude někdo nebo něco snažit zdržet. Nic s tím nenaděláte. Soustřeďte se na zvládnutí problémů, ale nestresujte se. Bude líp. V pozici pracovní můžete být nezaměstnaná a těžko se vám bude hledat nová práce. Nabídky a změny jsou v nedohlednu a vy jste tak na mrtvém bodě. Třeba stojíte právě před cílem. Tak překonejte pochybnosti a myslete pozitivně. Ve vztahu se vše zdržuje a nechce se pohnout z místa. Komunikace vázne a ve svých názorech jste nepřístupná, zatvrzelá. Může to být způsobeno fyzickým, psychickým i emočním vyčerpáním, které má na svědomí vaší stagnaci. Doporučuji zvolnit a odebrat se na nějakou příjemnou oddechovou záležitost. Uvidíte, že pak se některé věci vyřeší téměř samy.

VODNÁŘ

Odpoutáte se od nepodstatného a opustíte to, co pro vás mělo význam. Jedná se o těžkou a bolestnou událost, která ale patří k životnímu běhu. Ne s každým se tento týden rozejdete v dobrém. V práci to vypadá dramaticky. Buď podnik končí svou činnost, nebo vaše pracovní místo zaniká. Situace je pro vás sice těžká, ale nastal čas se od ní odpoutat a hledat štěstí jinde. Ve vztahu máte nějaké potíže, které jsou natolik bolestivé, že zvažujete i rozchod. Najednou máte partnerskou cestu plnou trnů a střepů a nevíte, kam se vrtnout. Snažte se od toho odpoutat, uvolnit se a řešení se dostaví.

RYBY

V tomto týdnu určitě potkáte přítele, kterého jste dlouho neviděla, nebo vzplanete láskou. Bude to pro vás týden plný emocí a zážitků, na které budete dlouho s chutí vzpomínat. V práci se vám dobře pracuje v týmu. Na obzoru se jeví nová spolupráce, která vaší činnost obohatí a i finančně to pro vás bude přínosem. Ve vztahu jste plni lásky a panuje u vás harmonie a mír. Navzájem o sebe pečujete a jste na prahu posunu do další etapy. Těšte se.

Chcete vědět víc? Dáša Tenczerová se zabývá prací s energiemi, dělá ošetření pomocí Reiki, vykládá tarot, pořádá prožitkové semináře a spoustu dalšího. Vše o ní a další její služby naleznete na její webové stránce – http://kouzelnekameny-cz9.webnode.cz. Dostupná je i na Facebooku, hledejte – Reiki, Runy a ostatní.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account