53

Horoskop na osmatřicátý týden roku pro vás připravila Dáša Tenczerová.

Charakteristika týdne:

V tomto týdnu buďte opatrná. Je na čase stáhnout se trochu do samoty a poslouchat, co vám říká vaše nitro. Pozor na to, co vám kdo bude radit. Nejprve si to ověřte, než se podle toho zařídíte. Může se stát, že vás někdo bude chtít svést na nesprávnou cestu. Celým týdnem ale proplujete bez nesnází, a to díky svému rozumu a uváženým a moudrým krokům.

BERAN

Bude vám přáno v oblasti materiálna. Nebudete mít nouzi o všechno dobré, po čem zatoužíte. Vedle pohodlí a spokojenosti se před vámi rozvinou i další potěšení. V práci jste víc než spokojená. Máte silnou finanční nezávislost a jste velmi dobře zajištěná. Působíte ve společnosti se silným zázemím. Ve vztahu u vás převládá obrovská síla, která dokáže překonat všechny překážky. Nic s vámi jen tak neotřese. Vybudovala jste si pevné základy, na nichž lze budovat úspěšnou budoucnost.

BÝK

Ač se budete snažit ze všech sil, rozum nakonec přebijí emoce a vy bouchnete. Ať chcete nebo ne, dopřejte si klid. Potřebujete ho na zotavenou. A to jak klid duše, tak těla. V práci budete čelit nátlaku od silnějších kolegů, nebo dokonce od samotného vedení. Je to pro vás ponižující stav, se kterým ale nemůžete nic udělat. Nezbývá, než porážku přijmout a jít dál. Ve vztahu, i když jste křehká žena, máte vše pod kontrolou a ve své moci. Dejte svému partnerovi trochu volnosti. Ve vztahu musí být oba sobě rovni, má-li vztah úspěšně fungovat.

BLÍŽENCI

Užijte si blízkost své rodiny. Budete si užívat jejich přítomnosti a cenných rad, které jsou pro vás tou pravou pokladnicí, jenž přetéká zkušenostmi nasbíranými za dlouhá léta. V práci jste spokojená. Svým úsilím máte vybudovanou slušnou pozici, ze které čerpáte. Díky tomu se můžete těšit výbornému finančnímu ohodnocení. Ve vztahu máte vše urovnáno. Váš domácí život je po citové stránce bohatý. Partner a rodina je pro vás tím nejdůležitějším.

RAK

Dostane se vám příležitosti, kterou s potěšením uvítáte. Budete moci strávit většinu času venku v přírodě a vychutnat si sblížení se světem. Dostaví se pocit hlubokého uspokojení, ze kterého budete čerpat po delší dobu. V práci jste dosáhla, čeho jste chtěla. Materiální zázemí máte a od toho se odvíjí spokojenost se životem. Ve vztahu vám partner dokáže svou přízeň a lásku. Nastal čas pohodlí a luxusu, kterého si oba užijete. Budete příjemně překvapeni, co vás všechno čeká.

LEV

Čeká vás klid a pohoda. Hádek se bát nemusíte. Ty se vám tentokrát úspěšně vyhnou. Ráda si zabrouzdáte ve svých vzpomínkách. Zároveň si uvědomíte, jak je současná situace úzce spjatá s událostmi prožitými v minulosti. V práci byste měla dát přednost tomu, co už jste dělala dřív, a co vás naplňovalo. V klidu si to promyslete. Není kam spěchat. Těšte se na shledání s přítelem nebo společníkem z minulosti. To by vás v tomto směru mohlo posunout dál. Ve vztahu prožíváte klid a harmonii. Dokážete se těšit z prostých věcí. Prožíváte nejšťastnější období v životě.

PANNA

Vaše emoce tentokrát dostanou co proto. Nezkoušejte si dělat starosti s věcmi, které stejně nezměníte. Místo toho se snažte i v těžkém období koukat do budoucna a neutápět se v sebelítosti. V práci, i když se vám dařit tentokrát moc nebude, zkuste trávit čas konstruktivně. Pokud jste schopna vynaložit příslušnou námahu, úspěch se dostaví. Ve vztahu přišel čas, kdy byste měla přehodnotit svůj život. I když se o vás partner odvrací a vzdalujete se, buďte ráda za to, co vám zbylo a co vám to z hlediska zkušeností dalo.

VÁHY

Jste žena, která má na své okolí obrovský vliv. Dokážete pečlivě pozorovat, jak se kdo chová. Vaše dojmy z ostatních jsou velmi přesné a jste proto schopna vyřešit jejich nesoulady i rozpory. V práci jste pro svůj šarm a schopnosti oblíbenou osobou. Spoléháte se sama na sebe. Díky své sebedůvěře se můžete řídit svými instinkty a názory. Ve vztahu si ráda jdete za svými tužbami, avšak ne na úkor partnera. Dokážete rozpoznat, co se mu líbí a z čeho je upřímně nadšený a co je na něj už moc. Je to pro vás dar, který můžete využít jak pro vaše dobro, tak pochopitelně naopak.

ŠTÍR

Jste odhodlaná dosáhnout svého cíle. Díky svému vlivu na okolí se vám to podaří. Pozor na tendence k aroganci. V práci vám dochází trpělivost a jednáte impulsivně. Ovládají vás pocity a nálada, kterou nejste schopna zvládnout. Jste nespokojená s tím, co je, ale vyhlížejte lepší časy. Ty na vás teprve čekají. Ve vztahu máte s partnerem výborné finanční zajištění. Pojí se to ale s problémy spojené s velkou zodpovědností. Naučte se oddělit materiální svět od vztahu. Zbavíte se tak napětí.

STŘELEC

V tomto týdnu se vám povede dokončit vše, co jste začala. Přinese vám to pocit uspokojení a klid, že jste vše zvládla. S chutí se můžete pustit do nových plánů, které jste si připravila do nejmenšího detailu. V práci si nejspíš vysloužíte zasloužený postup. Co jste měla rozpracované, jste dokončila líp, než se očekávalo. Zakončila jste tak svou pracovní pozici a zasloužíte si jít dál a dál se vzdělávat pro to, co chcete. Ve vztahu jste oba dospěli k uspokojení a víte, že si navzájem naplňujete životy podle svých představ. Zakončili jste tak jednu životní etapu a víte, že jste dozráli do doby, kdy můžete svůj vztah posunout dalším směrem.

KOZOROH

Nemine vás úspěch a vítězství. Dokážete se správně rozhodnout a vymyslet správné řešení. Jste výborná diplomatka, která se nebojí dosáhnout svého úmyslu. V práci se započne proces, se kterým ale nepohnete ani o píď. Jde o záležitost, kterou ovlivňuje víc lidí, kteří mají vyšší postavení a proces je tudíž nevyhnutelný a vám nezbývá, než to skousnout. Ve vztahu bude trochu rušno. Máte potřebu začít řešit všechny záležitosti, které se vám nelíbí. Toužíte po svobodě a chcete se zbavit věcí, které vás svazují. Rozhodnutí, co dál, je ale jen na vás.

VODNÁŘ

Budete uvržena do světa, kterému vládne logika. Pro vaší představivost nezbude prostor. Reagujete na události, které nastanou a týkají se přímo vás nebo vašeho okolí. V práci spoléháte sama na sebe a na své zaručené, spolehlivé zdroje. Vaše rozhodování pak vychází přímo ze zkušeností a z toho, co vidíte. Nikoli z intuice. Té moc nedůvěřujete. Ve vyhrocených situacích máte sklon nemyslet příliš dopředu a můžete tak díky tomu být zaskočená nepředvídatelnými událostmi. Ve vztahu máte pocit jistoty díky partnerovi, na kterého se můžete plně spolehnout. Má silné ochranitelské sklony a o vás a rodinu se postará ve všech směrech.

RYBY

Tento týden vám bohužel nepřinese žádná pozitiva. Čekejte ztrátu, která přijde z nenadání a bez varování. Jedná se především o záležitosti týkající se rodiny. Události, které přijdou, vám jen připomenou, že všechno, co je světské, je pomíjivé. V práci nečekejte žádné fér jednání. Připravte se na to, že se vás budou snažit jakýmkoli způsobem dostat ze hry. Krátkodobě vás to ovlivní, než si najdete jiné zaměstnání, a to především finančně. Ve vztahu je nevyhnutelný konec, který přijde náhle. Partner, v tomto případě spíš manžel, bude jednat výhradně ve svůj prospěch. Bude se vás snažit připravit o majetek.

Chcete vědět víc? Dáša Tenczerová se zabývá prací s energiemi, dělá ošetření pomocí Reiki, vykládá tarot, pořádá prožitkové semináře a spoustu dalšího. Vše o ní a další její služby naleznete na její webové stránce – http://kouzelnekameny-cz9.webnode.cz. Dostupná je i na Facebooku, hledejte – Reiki, Runy a ostatní.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account