61

Horoskop na patnáctý týden roku 2015 pro vás připravila Dáša Tenczerová. Co vás čeká? Tady je odpověď.

Charakteristika týdne:

Tento týden máte šanci na plodnou činnost. Pokud se do něčeho pustíte a vytrváte, máte velkou šanci, že v tom budete úspěšná. Získáte tak novou chuť do života. Ničeho se neobávejte a pusťtee se do nových věcí. Vaše naděje, které si děláte, nejsou plané.

BERAN

Týden bude na city velmi bohatý. Můžete toho využít ve svůj prospěch. Dejte si pozor, ať to nevypadá, že své okolí využíváte. Cítíte se zamilovaně a na vaší náladě se to pozitivně odráží. V práci věřte všemu, co děláte. Dostanete výhodnou pracovní příležitost, tak toho využijte. Přinese vám to bohaté a potřebné zkušenosti a spoustu dalších výhod, které zúročíte v budoucnu. Ve vztahu se těšte na příchod toho pravého. A pokud jste zadaná, tak si ho hýčkejte. Toho pravého totiž už máte.

BÝK

Tentokrát ať se pustíte do čeho chcete, čeká vás na všechno příznivá odezva. Využijte toho a určitě neprohloupíte. Nemějte strach řešit i nepříjemné věci, protože druzí vás pochopí a budou vám nakloněni. Není moc velká pravděpodobnost, že byste selhala, tak neplýtvejte čas a energii na nerozhodnost a pusťte se do toho. Ve vztahu vidíte, že partner dává přednost vám před čímkoli jiným. Nelze si nevšimnout, že v jeho životě jste na prvním místě vy.

BLÍŽENCI

Udělejte si pohodový týden a starosti vytěsněte. Není na škodu se někdy cítit zase jako malé dítě, které se dokáže radovat z maličkostí a nezatěžovat se věcmi, které stejně nejsou v našich silách změnit. V práci si není třeba dělat starosti. Máte dobré období na nápady a čekají vás nové příležitosti. Dostat můžete velice výhodnou nabídku, nebo se vám zvýší plat. Jestli máte nějakou tvůrčí inspiraci, za žádnou cenu si ji nenechte uniknout. Později byste litovala. Ve vztahu si více hrajte. Uvidíte, kolik vzrušení a legrace přitom zažijete. Dejte průchod své fantazii a neberte život příliš vážně. Více si užívejte.

RAK

Tento týden budete pro okolí a své nejbližší hotový poklad. S pochopením se přizpůsobíte těm, kteří to potřebují, jen si dejte pozor na to, ať toho někdo nezneužije. Citů a pochopení máte na rozdávání, což lidi přitahuje jako vosy na med. V práci jste spokojená. Je pro vás vším. Staráte se zodpovědně o všechny úkoly a o pracovníky vzorně pečujete. Proto jste oblíbená a nemusíte se obávat podrazů. Všichni si vás váží a čekat můžete spíše podporu a pomoc, když bude třeba. Ve vztahu jste zvyklá o svého partnera pečovat a je to pro vás už samozřejmost, která vás ani v nejmenším neobtěžuje. Ráda vytváříte rodinné zázemí a pečujete i o dobrou pověst. Muž ví, že se pro něho i rodinu dokážete obětovat, a tak i on o vás bude více pečovat.

LEV

Máte před sebou týden plný radosti, dobré nálady. Bude se vám totiž dařit spousta záležitostí, které se dlouho nepohnuly z místa. Nehrozí, že byste se pohádala s blízkými, které máte ráda. Všechny věci proběhnou ve vzájemné shodě a bez sebemenších potíží. V práci budete mít radost z věcí, které se vám podaří. Posunou vás totiž dál, ať už co do postavení, tak do finančního ohodnocení. Od kolegů můžete čekat podporu a pomoc. Ve vztahu budete mít jen pohodu. Po všech stránkách se budete cítit skvěle. S partnerem prožíváte velmi spokojené období a hlubokou lásku. Váš vztah se naplnil a můžete se těšit jen na dobré zprávy.

PANNA

Týden proběhne v naprostém klidu. Jste vyrovnaná a nic vás nerozhází. Věnujte se těm, které máte ráda. Harmonie se od vás jen tak nehne. Tak si ji užijte. V práci se vám bude dařit. Uzavřete výhodný pracovní poměr nebo se vám povede velmi dobrý obchod. Po čase nezdarů a rozporů se na vás usmálo štěstí. Máte šanci předvést, co dokážete, tak se do toho vrhněte. Ve vztahu se nezapomeňte věnovat svému muži. Rozhodně si to zaslouží. Pokud jste sama, těšte se, že se objeví nová láska a budete zase šťastná a spokojená.

VÁHY

V tomto čase může přijít rychlá a nečekaná zpráva. Věci, které tento týden přinese, se stanou velice rychle a nebudete se na ně mít čas připravit. Proto dejte na své instinkty a pocity. Jednejte pružně a dorazíte do vytouženého cíle jako první. V práci na vás čekají velice potěšující novinky. Spolehněte se na rozlet vlastní kreativity a vůbec se nebojte projektů, které se zčista jasna vynoří. Nastala doba vyzkoušet něco nového. Ve vztahu všechno nabere na obrátkách. Můžete čekat na zprávy, které vás potěší. Máte před sebou dlouhou a společnou cestu. Čeká vás společně romantický zážitek, tak si ho užijte.

ŠTÍR

Máte před sebou spoustu nadějných událostí a činů. Budete uskutečňovat plány, které pro vás budou mít dlouhodobý a příznivý dopad. Ve spoustě věcí máte příznivé vyhlídky. Využijte toho a nebudete litovat. V práci vás čeká a nemine úspěch a plodná činnost. Nemusíte mít obavy z nezdaru. Navíc vás čeká příjemná finanční odměna i uznání za vykonanou práci. Ve vztahu máte velmi dobré vyhlídky na společné dny. Spojila jste svůj život s mužem, po kterém jste dlouho toužila.

STŘELEC

Nemusíte se ničeho obávat. Není věc či záležitost, před kterou byste utíkala. Jste zvyklá všechno dotáhnout do konce. Týden je ve znamení sklizně. Vy jste zasadila kvalitní zrno a těšit se můžete na kvalitní a bohatou úrodu. V práci jste svědomitá a pilná. Na starosti máte složité úkoly a i úkoly velmi zodpovědné. Všechno zvládáte k všeobecné spokojenosti. Vypracovala jste se ve velmi kvalitního pracovníka a můžete počítat s tučnou odměnou. Ve vztahu jste šťastná. Vybudovali jste ho na silných základech, a tak s ním nepohne žádná záležitost. Hlavním stavebním prvkem je důvěra a spolehlivost. Vaše vytrvalost se vyplatila. Plodné období si vychutnejte plnými doušky.

KOZOROH

Zaměřte se na své tělo a zdraví. Neopomíjejte takové věci jako je výživa. Prospěje vám příroda, zvlášť teď na jaře, kdy jste svědkem jejího probouzení. Udělejte si radost a prožijte tohle kouzelné období v přírodě, nerušená civilizací.  V práci jste velmi pracovitá a aktivní. Vaše praktičnost a skromnost představuje sklizeň. Ve vztahu jste v oblasti citů velmi štědrá. Dbáte na způsob života a péči o zdraví a tělo. Vztah tvoříte na pevných základech a hlavně reálných.

VODNÁŘ

Těšte se na hezký týden. V rodinném kruhu prožijete krásné chvíle štěstí a pohody. Na váš účet může přijít dlouho očekávaná finanční částka, takže vám opadne starost s něčím, co jste potřebovala zařídit. V práci se můžete těšit z jistot, které vám vyplynuly z doby, co v ní trávíte. Radovat se budete i z nemalé finanční částky za velmi dobře odvedenou práci. Vaše tvoření dosahuje ocenění, o které se ráda podělíte s ostatními. Ve vztahu víte, že největší poklad je váš muž a rodina, bez kterých se neobejdete. Je to pro vás příjemná jistota a stabilita. Můžete počítat s obdobím plným lásky a citu.

RYBY

Nesnažte se být středem pozornosti, mohla byste se ocitnout v nebezpečí, zažít potupu a ponížení nebo být cílem podlého jednání. Jakémukoli spojenectví se vyhněte. V práci narážíte na bezohlednost a podlost. Pozor si dávejte i v podnikání. Pozorně sledujte své okolí a nikomu příliš nevěřte. Hrozí vám případná ztráta zaměstnání. Ve vztahu se cítíte ohrožená. Často se hádáte a situace se i nadále vyhrocuje. Navíc si partner odmítá přiznat pravdu a vy už nevíte kudy kam. Nedokážete se bránit a ztrácíte sebevědomí. Netlačte na pilu, ale pomalu se snažte obnovit komunikaci.  

Chcete vědět víc? Dáša Tenczerová se zabývá prací s energiemi, dělá ošetření pomocí Reiki, vykládá tarot, pořádá prožitkové semináře a spoustu dalšího. Vše o ní a další její služby naleznete na její webové stránce – http://kouzelnekameny-cz9.webnode.cz. Dostupná je i na Facebooku, hledejte – Reiki, Runy a ostatní.

 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account