Ahoj 🙂 Tak tu pro vás mám další horoskop a s miminkem, to je hezký 🙂 Teda já vlastně ještě nevim, jen se mi líbí to miminko 🙂 Na první pohled mi to trochu připomíná horoskop z minulého týdne, tak se na to jdu podívat ještě jednou, ať se konečně dozvíme, co ta karta říká na pohled druhej 😉 Zatim to vypadá, že to bude hodně o našem uzemnění, o tom nelítat v oblacích, ale spojit v sobě tyhle dvě roviny. Prostě nevzdávat se našich tužeb a snů, věřit v to, v co věřit chceme, myslet si nemožné, ale pořád přitom zůstávat stát pevně nohama na zemi.

Ono to možná zní až třeba samozřejmě, ale zase tak jednoduchý to není, protože rovnováha obecně nám dělá docela problém, vždycky máme tendence přiklánět se k jedné straně. Možná je to dané tím, že už vlastně ani nestranní neumíme být, protože – zase a opět – jsme od malička vystavováni hodnocení a posuzování. A to už doby našeho početí.

Jakmile se novém životě v bříšku dozví buď maminka nebo dokonce doktor, už to jede. Už je ta tečka v děloze měřená, jestli roste, jak se vyvíjí, jaké jsou hodnoty krve a zda je všechno podle tabulek. No a když ten malej tvoreček přijde na svět, je to hned u porodu. Měření, vážení, každej se na ty míry ptá a hned to srovnává se svejma dětma. Všimněte si, s jakým zaujetím to lidé dělají a s jakým zaujetím se na ty informace ptají. Baví je to, je to zajímavý. Navíc to okamžitý porovnání s jejich dětmi nebo vnoučaty. Děláme to prostě automaticky, už nám to ani nepřijde divný. Já nevim, ale je to tak důležitý?

Já si třeba vůbec nepamatuju, kolik moje děti vážily a měřily, teda kromě Tamarky, protože ta je teď čerstvoučká. Já jsem ji teda nenechala měřit hned po porodu, takže jak je veliká, jsem se dozvěděla až doma. Chci tím ale říct, že tyhle údaje přece vůbec nejsou důležitý. Já vlastně vůbec nechápu, proč se na to všichni ptají, vždyť pro ty lidi je to přece informace úplně bezcenná. Důležitý je, že přišel novej člověk, že je zdravej a že je všechno v pořádku. Kolik měří, váží, jaký má oči, kolik toho vypije a spousta dalších věcí, to není nic jinýho než splňování normy, přátelé. Znáte ten pojem, že ano. Všichni, a velmi, velmi dobře. Protože je to v nás pěstovaný už od toho početí. Už od toho okamžiku neděláme nic jinýho, než že plníme normu. Systém zase útočí, ochočuje, manipuluje. “Jen hezky do nich, jen ať si od mala zvykaj, ať si pak v dospělosti moc nevyskakujou.” Přece co se v mládí naučíme… Nebo čím dřív si na to zvykneme, tím líp. A ještě jedna vychytávka – čím dřív to pochopíme, tím líp pro nás. Ono je to s náma myšleno asi ve finále dobře nebo co? Samozřejmě, že není!

Jde jen o to, že je potřeba vyrobit lidskou sílu, která bude naprogramovaná k vydělávání peněz a nebude mít moc prostoru k tomu vymýšlet, jestli jí to vyhovuje nebo ne, protože to je přesně to, co systém potřebuje. Bacha na to ale, taková síla už tady byla a jak dopadla? Ano, koňská síla. A čím byla nahrazena? Něčím, co s koněm nemá vůbec nic společného. Uměle vytvořenou věcí. Nabízí se tedy otázka, kam až povede ta skrytá manipulace s lidskou rasou? Už je vytvořena umělá inteligence, auta, který se říděj sami, roboti, atd. Lidí je tolik, že lidskej život ztrácí cenu. Už nemá takovou hodnotu. Dokonce se s ním i obchoduje, ve všech těch válečných konfliktech nebo v obchodu s lidskými orgány. Navíc pracovní síla je tak levná… Já jsem teď viděla nějaký inzerát na nabídku práce, kde nabízeli plat 18 – 22 tisíc. Může mi někdo říct, jak lze vyžít z 18 000 hrubýho, když je člověk třeba sám? Třeba sama máma s dítětem? Dyť je to směšný! Od rána do večera v práci a za hovno! Kde to žijem? Proč si s náma ten stát tak nechutně vytírá prdel?

A co hlavně – proč mi mu to dovolujem? Jsme za se u toho, to jako máte pocit, že nemáte jinou možnost? Že vy s tím nic dělat nemůžete? Oni by v každý firmě koukali, kdyby jim jednoho dne nidko nepřišel do práce, protože by si lidi řekli že za tyhle prachy dělat nebudou. To byste koukali, jak by najednou šlo vám přidat, jak by najednou bylo z čeho. Jenže většina lidí to neudělá, protože přece “má svý jistý”. A co si budem povidat, lepši něco než nic. Tak přesně s tímhle přístupem, přátelé, nemůžete čekat, že se ve vašem životě něco změní. Dokud vy sami pro sebe nebudete mít tu hodnotu, kterou potřebujete, nemůžete čekat, že ji budete mít pro někoho jiného. Nebudete! Naopak, každej z vás bude žímat víc a víc, dokud z vás bude co ždímat. A až nebude co, tak vás nahradí někým, z koho zase něco vyždímat půjde.

Takže, nenechte se do nekonečna oblbovat, nenechte si nic naslibovat a nenecháveje se opíjet rohlíkem. Podívejte se na tu kartu, na to malý, nevinný miminko, který má svoje ideály a každej se z něj může poprdět. Uvědomte si jednu věc – vy máte cenu zlata (obrazně řečeno)! Nejste kus hadru, nejste zboží, nejste nějaká síla. Jste bytost, člověk, tvor s duší a srdcem, kterej sem přišel a bohužel se nechal tím vším semlít. Nevadí. Stalo se. Byla to chyba a chyby jsou fajn, protože díky nim se hodně posouváme. Odteď ale můžete začít jednat jinak. Uvědomujte si sebe, buďte k sobě hodní a važte si sebe. A podle toho k sobě přistupujte. Dovolte si opustit svoje jistoty, protože ony jistotami vůbec nejsou. Buďte sví, protože to je to, co je pro tenhle svět důležitý! Váš osobní přístup, vaše postoje, prostě vy, ale upřímně a bez přetvářek. Tak pojďte, ukažte se. Svět vás chce konečně vidět. 

Tento týden budou konzultace v Jičíně, po telefonu, roční osobní horoskopy, a když bude počasí přát, tak i terapie koněm 😉 A připomínám, že v úterý 15.10. je v Jičíně Pjér la Šé’z s přednáškou na téma Rodiče a děti.  

Vodnář

Zachovejte klid. Blíží se sice malá bouřka, ale vy buďte u sebe a nenechte se vykolejit. Žádný drama se konat nebude, takže fakt v klidu. Prostě se nenechte strhnout a jeďte si po svym. Znáte to, nevidim, neslyšim a hotovo. A ostatní? Ať se třeba po…

Ryby

Zaberte! Vy máte teď takovu energii, že ať se vrhnete do čeho se vrhnete, všechno vám půjde. Jste takovej tank, kterýmu je teď lepší se vyhnout. Jste nabitý tvůrčí energií, tak ji koukejte pustit a tvořte, ať je to, co je. Prostě něco dělejte, ono ze všeho něco vyleze. 

Beran

No vida, tady to vypadá, že je někdo po dlouhý době spokojenej a vyrovnanej. Vnímáte to taky? Hezky si to užívejte a pamatujte si ten stav, ať se pak v budoucnu máte k čemu vracet. Myslim jako k tomu pocitu se vracet, a ne ve vzpomínkách, ale k tomu, abyste si ho dokázali vyvolat a zařídit, kdykoli ho budete chtít.  

Býk

Tak trochu se bráníte posunu vpřed a strašně se divíte, proč to jako nejde. No nemůže to jít, protože to nechcete nebo se bojíte nebo já nevim co, každopádně důležitý je vědět, že to, proč to nejde, vychází z vás. Tak si na to odpovězte, proč to vlastně nechcete. Zjistíte, že je to fakt blbost a pak si dovolíte normálně jít 😉 

Blíženci

No tak, netvařte se tak utrápeně. Jako jo, můžete sedět a litovat se, ale nejsem si úplně jistá, jestli vám to k něčemu bude. Teď by bylo lepší se zvednout, zdravě se nasrat, tím si dodáte kuráž a udělat něco jinak než doposud. A uvidíte.

Rak

Máme teď takový citlivější období. Nebo spíš přecitlivělejší 🙂 Nevadí, ono to zase přejde 🙂 Jen si teď dovolte cítit se tak, jak se cítíte, a to se vším všudy. Nechte to hezky všechno vyplout, aby to mohlo co nejdřív odeznít. A taky se podle toho, jak se momentálně cítíte, chovejte. Žádný přetvařování 😉 

Lev

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. No tak, přiznejte se, netušili jste to tak trochu? Nikdo vás nevaroval? Jenže když má někdo svoji hlavu, a i přestože mu něco uvnitř řiká, že tohle ne, tak prostě jde a udělá to, protože co kdyby to náhodu vyšlo, že jo… Musíte se prostě víc poslouchat, to je celý, fakt nic víc.

Panna

Tak bacha, opět ty vaše osobní hranice v souvislosti s nejlbižšími, hlavně s tím opačným pohlavím. Já nevim, co vy furt blbnete a proč? Nestačilo to už tolikrát? Někdy jste fakt nepoučitelný, tak se pak nemůžete divit, že to takhle dopadá. Vemte rozum do hrsti, vyserte se na emoce a teď, zcela vyjímečně, jednejte hlavou! 

Váhy

Některý věci jsou pro vás tabu a bylo by fajn je vytáhnout a pořešit. Čím dřív, tím líp. Nechce se vám do toho, já vim, ale věřte mi, že ta nechuť je mnohem horší, než bude samotnej průběh toho řešení. Ono se totiž uleví všem, kterých se to tabu týká, a to tak, že hodně. Takže i vám 🙂 A to za to stojí, nebojte se toho, fakt.

Štír

Dejte si pauzu, potřebujete ji. Asi to sami vnímáte, protože se nic moc nedaří a všechno tak nějak stojí. To právě proto, že teď máte mít klid a zastavit se právě tam, kde jste. Už ani o krok dál. Na další posun je ještě čas, tak to zbytečně nehroťte a fakt si dejte voraz.  

Střelec

Najděte si spojence, pokud už ho teda nemáte, a pusťte se do nějakého společného projektu. Nic na sebe nehrajte, ať je to upřímný a čistý. Nemusí se jednat o žádnej byznys, prostě něco společně tvořte. Hlavně, ať vás to naplňuje a baví. Mimochodem, z hlediska konstelací jsou společným projektem i děti 😉  

Kozoroh

Odpoutejte se od všeho, co vás nějak limituje, brzdí, trápí a tak. A hlavně to nechtějte vyřešit, to totiž nemáte dělat. Tohle máte jen přijmout a povznést se nad to, nic víc. Možná to zní složitě, ale ve svý podstatě to jediný, co máte dělat, je se na to vykašlat a jít si po svém. A to je určitě mnohem lepší, než se zaobírat případným řešením 😉

Hotovo, vymalováno, šmitec 🙂 Nic chytrýho mě na konec nenapadá, asi jsem to všechno vyplácala v úvodu. Tak se mějte krásně a já tady jdu něco přestěhovat, protože mám silnou potřebu tady v tom prostoru něco změnit. 

Ahoj

Tereza

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account