53

Dámy, opět se můžete radovat z příjemného podzimního týdne. Energie bude opět trochu klesat. Budete se lépe soustředit, dokonce se dobře vyspíte. Pozor dávejte, pokud máte děti, ty budou hyperaktivní jako vždycky. Měsíc bude v aktivních znameních.
Vztahy: zhruba do úterý budou všechny energie ve vztahu klidné, ale od úterka budete muset trošku krotit svůj temperament. Nehrozí sice hádky, ale svou náladou a emocemi byste mohla partnera snadno převálcovat. Nebude vás stíhat. Pokud můžete, jděte ven s kamarádkami a popovídejte si s nimi. Partner se bez vás tentokrát obejde. 🙂
Práce a domácnost:  V práci se snažte nenabírat si na sebe moc úkolů. Rychle se vyčerpáte a zbytečně budete mít pocit, že nestíháte. V domácnosti pouze pozor na větrání, vlhkost se vám do domu dostane velmi rychle. Je však skvělý týden na mytí oken a praní záclon.
Finance: milé dámy, ještě tento týden platí, abyste šetřily. Byly jste trpělivé, do příštího týdne to jistě vydržíte. Navíc pokud se dokážete udržet, budete moci utrácet o to více a partner vám to schválí.
Zdraví: do půlky týdne si můžete dopřát více. Nenadávejte si za sladké a klidně si dopřejte i mastnější. Po půlce týdne však zbrzděte, vše se rychle začne projevovat na váze i na vzhledu. Pokud už budete mít velkou chuť k jídlu, vyhněte se smaženému a jídlo prokládejte velkou porcí zeleniny.
 Rada na tento týden
Udělejte si tento týden kreativní. Měly byste projevit svůj talent. Malujte, zpívejte, tančete, pište, prostě dělejte cokoli, co vás napadne a vyjádříte tím sama sebe. Uděláte si tím sama v sobě mnohem více jasno a bude vám skvěle.
Nezapomínejte si u toho pustit klidnou relaxační hudbu a nebojte se u toho dát si víno, uvolníte se o to více a budete se divit, jaké věci ve své mysli máte dlouho zapadlé.
 
Zvířetníkový horoskop 42. týden
Na tento týden se můžete těšit. Vše se ponese v duchu klidu a jisté nadnesenosti a harmonie. Pokud dokážete relaxovat, budete se cítit velice dobře. V pondělí a v úterý se věnujte kosmetickým úpravám a vizáži, líčení; ve středu, čtvrtek a pátek si dopřávejte masáže a dávejte si koupele; v sobotu a v neděli odstraňujte celulitidu a žilky především na nohou.
 
Kozoroh
Práce se pro vás v tomto týdnu stane důležitým naplněním, ale také ucítíte touhu věci měnit. Nevrhejte se bezhlavě do náhlých rozhodnutí, nyní pro ně ještě není vhodná doba. Tento týden se ve vás vystřídá pocit, že musíte vše dohnat a vše musí být dokonalé a dojmem, že vše může počkat. Dávejte na tyto výkyvy pozor a raději si práci rozložte.
Vodnář
Tento týden se, milé Vodnářky, můžete těšit na to, že budete pro druhé pohlaví velmi atraktivní. Ať už podle sebe vypadáte jakkoli, muži se za vámi budou otáčet. Máte velkou příležitost opět začít něco nového. Zvažujte, zda by nebylo dobré mít ke stálému letitému partnerovi ještě jednoho občasného. Karty to radí jako něco, co by vám vneslo energii do žil.
Ryby
Ženy ve znamení Ryb, dávejte si pozor na tendence propadat do depresí. Vyhýbejte se alkoholu, nepůsobil by vůbec dobře a všechny stavy by jen prohluboval. Nezapomínejte dostatečně odpočívat a dostatečně dlouho spát. Udělejte si dostatek času pro sebe.
Beran
Tento týden řešte zdraví a celkově svůj zdravotní stav. Hrozí ztuhlost kloubů, chladné nohy a ruce. Dopřávejte si horké koupele. Ne příliš dlouhé, ideálně 20 minut. Ideálně si dopřejte i saunu. Tělesný pohyb vám tentokrát příliš neprospěje. Pokud chcete být aktivní, zkuste jógu nebo tai-chi.
Býk
Minulý týden jste o sebe měly pečovat, tento týden svou snahu zúročte. Ale pozor, když budete koukat po nových partnerech, neunáhlete se. Karty varují, že se kolem vás budou motat i muži, kteří se vás budou snažit “utáhnout” na hezká slova, ale skutky nebudou. Také hlídejte opakující se chyby z minulých vztahů.
Blíženci
Ženy ve znamení Blíženců, tento týden nechte věcem volný průběh. Šéf vás v práci bude kritizovat a vy budete mít tendenci se zbytečně hádat. Nedocílíte tím ničeho jiného, než že se sama rozzlobíte a ke kompromisu nedojdete. Navíc si hlídejte pracovní vytíženost, budou na vás kladeny velké nároky.
Rak
Račice, cítíte se ve vztahu doceněné? Karty radí, ať partnera požádáte o víc romantiky a porozumění. Zaměřte se na to, abyste se svěřila se vším, co v sobě dlouho máte a nedokážete narovinu sdělit. Partner bude ochotnější vás poslouchat, a pokud se při tom vyhnete přílišným emocím, nemusíte se obávat negativní odezvy.
Lev
Po aktivním minulém týdnu se opět trochu zklidněte. Více řešte práci, kde karty radí dotahovat věci do konce. A ještě více dbejte na finance. Dámy ve znamení Lva, pozor na utrácení. Snadno vám “ujede” ruka nad něčím, co ve skutečnosti vůbec nepotřebujete. Finance by vám obzvláště v příštím týdnu mohly chybět.
Panna
Panny se mohou těšit na skvělý zdravotní stav a dobrou náladu. Ideálně se sejděte s kamarádkami, uspořádejte dámskou jízdu. Ostatně řešit důležité věci budete moci až příští týden. Tento týden si užívejte příjemné nálady. Pozor však na sladké a alkohol, které by vašemu zažívání neudělaly úplně dobře.
Váhy
Nalaďte se na vlnu zdravé sobeckosti. Výjimečně se snažte myslet především na to, s čím potřebujete v životě pohnout a díky čemu stagnujete. Máte velkou příležitost rozklíčovat zásadní věci, a pokud toho využijete především koncem týdne, budete se divit, k jakým závěrům přijdete.
Štír
Štírky budou muset popřemýšlet nad tím, zda jejich partnerský vztah skutečně stojí za tolik trápení, které kvůli němu mají. Nezapomínejte na sebe. Často máte tendence přemýšlet více o ostatních, než o sobě a pak se divíte, když vám věci “padají na hlavu”. Nenechte si ubližovat.
Střelec
Ženy ve znamení Střelce, karty radí, abyste se hodně zaměřily na domácnost. Pusťte se do tvořivosti, vyzdobte si své bydlení vlastními výtvory. Zaprvé vás to bude nesmírně bavit, za druhé budete mít po dlouhé době pocit, že něco skutečně zvládáte. A klidně u toho zapojte děti, které rády pomohou.
 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account