Ahoj, ahoj. Tak prázdniny jsou definitivně u konce a nejen že nám začíná další týden, ale i škola. No nic, jdeme radši na horoskop 🙂 Tak, přátelé, budeme potřebovat něco pevného, o co se budeme moci opřít nebo z čeho budeme moci vycházet. Pro každého to bude něco jiného. Může to být zázemí, rodina, domov, partner, práce nebo jakákoliv vaše silná stránka. Něco, v čem si opravdu věříte a víte, že jste v tom dobří. Něco, co k vám patří. Okolnosti jsou vám nakloněny více než kdy jindy, ale bude třeba se vymezit. Musíme prostě nechat vyniknout svoji originalitu. Proč? Protože vesmír na to čeká. Je čas, aby každý z nás ukázal světu to, co umí nejlépe a tím ho obohatil. Je jedno, jestli skvěle vaříte, jste pečující partner, vynikající manager nebo krásně zpíváte, malujete či píšete. Ať je to co je, ukažte to. Ven s tím! Každý z nás tu má svůj důležitý úkol a nastala chvíle jej dělat. Čím víc se nás do toho ponoří, tím líp, tak s chutí do toho. Nebojte se. Každý takovýhle krok vede k uzdravování světa a svět to moc potřebuje. Nikdy nemůžete vědět, koho svým počínáním budete inspirovat, takže díky vašemu konání se můžou probouzet další lidé. Započněme tedy tu vlnu inspirace, protože když bude lépe nám, bude lépe i ostatním. Tak já začnu, jo? Někteří z vás už to vědí, jiní ještě ne. Vyšla mi knížka Andělské pohádky nejen pro děti. Je k dostání v knihkupectvích nebo s věnováním přímo u mě. A já vás tímto chci pozvat na křest knížky, který se bude konat 25. září v 17 hodin v Luxoru. Knížku pokřtí Bára Basiková. Tak přijďte, těším se na vás! No vidíte, a teď vy 😉
 
Vodnář
Tak jo, nastal čas odpočinku, ať se vám to líbí nebo ne. Je potřeba nasbírat síly. Pokud nechcete být situací semleti, dovolte si se na ni na chvíli vykašlat. Prostě už neřešte a odpočívejte. Ono se to nějak vyvine a možná lépe i lehčeji bez vašeho úsilí, než s ním. Takže, vodnáři, hýčkejte se a nechte se hýčkat a hlavně nechte ten problém, ať se prostě vyřeší sám.
 
Ryby
Rybičky, pamatujte si jednu věc. Opravdu není možné se zavděčit každému. Jste jako mezi mlýnskými koly, ale můžete si za to sami. Proč si to stále děláte i přesto, že už jste na pokraji sil? Kdy už vám konečně dojde, že je potřeba dělat věci podle sebe? Věřte, že není těžké to dělat. Nejdůležitější je s tím začít. Nečekejte. Už opravdu není na co.
 
Beran
Berani, jestli jste hledali spojence, máte ho mít. Je jedno v jaké oblasti, ale je to on. Přesně ten, na kterého myslíte. Buďte k němu i k sobě upřímní a vaše spolupráce vás oba velmi posune. Pamatujte si ale, že váš záměr se vyplní pouze v případě, že úmysly vás obou budou čisté.
 
Býk
Lehkost, hravost, nadhled. Tato tři slova charakterizují váš nadcházející týden. Je k tomu potřeba dodávat víc? Snad jen, že pokud se vám situace nebude zdát příliš příznivá, vzpomeňte si na ně a jednejte podle nich.
 
Blíženci
Ale, ale, to je teda pořádnej balvan starostí. No, bude to vyžadovat akci. Neseďte a nečekejte, jak to dopadne, jinak se situace bude jen zhoršovat. Udělejte krok, jakýkoliv. Hlavně ať se ta energie rozhýbe. Jakmile se totiž dostane do pohybu, už budete vědět co a jak máte udělat.
 
Rak
Potřebujete klid a být alespoň chvíli sami. Ten tlak předchozích dní už je na vás moc. Je v pořádku vypnout, dovolte si to. Meditujte, odpočívejte, relaxujte každý podle svého, ale udělejte to. Potřebujete si prostě sami v sobě probrat co se vlastně stalo a ujasnit si, jak dál.
 
Lev
Jé, tady někoho čeká něco nového! Gratuluji, lvi a lvice, situace se rozjasňuje a vy kráčíte vstříc novým zítřkům. Neuspěchejte to, běžte jen tak, jak vám to situace dovolí a uvědomujte si každý krok. Buďte si vědomi do čeho a jak jdete, protože od těch prvních, malých krůčků se bude odvíjet další průběh. Tak s rozvahou, ano? Ne, že se do toho vrhnete po hlavě.
 
Panna
Nenechte se rozptylovat nikým a ničím. Jen vás to svádí z cesty. Víte přece, kam chcete dojít, tak nekoukejte nalevo ani napravo a prostě běžte. Cokoliv, co vám brání, je vám postaveno do cesty jako zkouška toho, na kolik si ceníte sami sebe, svých záměrů a cílů. Tak to ze sebe setřeste a směle pokračujte dál. Je to vaše cesta, ne jejich.
 
Váhy
Vstávat, cvičit! Neusnuli jste tak trochu na vavřínech? Ano, odpočinek byl zasloužený, ale nepřepískněte to. Neměl by trvat příliš dlouho. Sny se totiž stanou realitou jen díky vašemu přičinění.
 
Štír
No, žádná sláva to není, ale máte dost sil i energie na to dát vše do pořádku. Jen se soustřeďte na kroky, které je třeba udělat a nechte se vést pocity, ne hlavou. Ono to půjde, nebojte. Možná bude třeba vynaložit víc úsilí, ale bude to stát za to. Máte šanci sami před sebou zase o kousek vyrůst.
 
Střelec
Tak to vypadá, že se kruh uzavírá. Nepříliš přívětivé období končí, máte z něho celkem solidně našlápnuto ven. Držte se svého záměru a jděte dál tím směrem, kam vás to táhne. Hlavně se nevracejte zpátky, ano?
 
Kozoroh
Tam nahoře vědí, za co se modlíte a proč. Jinými slovy vědí, oč žádáte a proč. Odpověď je následující: Nečekejte, až to přijde, ale běžte pro to něco udělat. Prostě si pro to běžte. Cesta je dána, jakmile se pohnete, ukáže se vám. Třeba to nebude tak hned, ale dojdete za tím.
 
A to je vše. Mějte se krásně, zvládněte ten první školní týden a nenechte se vykolejit. No, držme si palce 🙂
 
Tereza

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account