Datum / čas
Date(s) - 7. 4. 2023
11:00 - 18:00

Místo konání
Palác Pardubice

Kategorie


Velikonoce jsou již za dveřmi, a pokud nevíte, jak si zpříjemnit sváteční čas, dorazte 7. dubna do Paláce Pardubice. Ten si pro vás a vaše ratolesti přichystal den plný velikonočních tradic, soutěží, her a zábavy.

Ještě máme v čerstvé paměti Vánoce a už se blíží další, tentokrát jarní svátky. Obchodní centrum Palác Pardubice si proto pro vás připravilo zábavný den s doprovodným programem, který ocení děti i dospělí.

Oblíbené dětské postavičky Pigy a Lily přijedou po dlouhé době do Pardubic a přivezou s sebou i zajíčky Hopy hop a Mlsotky s jejich hudební show. Těšit se můžete také na kreativní dílničky, pletení pomlázek a zábavné i naučné soutěže.

Přijďte oslavit Velikonoce do Paláce Pardubice v pátek 7. dubna a užijte si příjemný den s rodinou.

Akce bude probíhat v rotundě u hlavního vchodu do Paláce Pardubice a zajímavý program vás čeká v průběhu celého odpoledne:

11.00     Zahájení akce

11.30     Velikonoční tradice, zvyky, koledy

12.00     MLSOTKOVÉ – hudební show

13.00     Zábavně-edukativní hry a soutěže

14.00     PIGY A LILY – show

15.00     Velikonoční tradice, zvyky, koledy, soutěže pro děti

16.00     ZAJÍČCI HOPY HOP! – hudební show

16.30     Zábavně-edukativní hry a soutěže

18.00     Ukončení akce

Mimo hlavní program bude den plný soutěží, her, hudby, tance, velikonočních tradic a koled a dozvíte se také, jak se slaví Velikonoce ve světě. Samozřejmostí jsou velikonoční stánky.

Děti jistě potěší focení s Pigym a Lily a také s Mlsotky a Zajíčky. V tvořivých dílnách si budete moct nazdobit perníčky a kraslice nebo vyrobit velikonoční dekorace. A pokud jste vždy toužili uplést si vlastní pomlázku nebo si jen přejete touto dovedností obohatit své dítko, jistě vám přijde vhod pomlázkový workshop.

Jestli nejmladším členům vaší rodiny nechybí soutěžní duch, určitě ocení velikonoční stezku po obchodním centru. Ve výlohách vybraných prodejen budou umístěny soutěžní otázky, které budou děti vyplňovat do tajenky. Za správné odpovědi pak budou sbírat razítka na hrací kartu a po jejím vyplnění si budou moct vyzvednout odměnu.

Pro pravidelné info o dění v Paláci Pardubice sledujte jeho webové stránky www.palacpardubice.cz, sekci Aktuality.

1 Komentář
  1. Lenka Hudečková 1 rokem ago

    Super akce pro děti 🧸🧸🧸

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account