Datum / čas
Date(s) - 20. 3. 2023 - 24. 3. 2023
12:00 - 18:00

Místo konání
Atrium Flora

Kategorie


Letos oslavujeme 20. let od otevření našeho obchodního centra Atrium Flora! Rádi bychom s vámi toto jubileum oslavili a proto jsme si pro vás připravili týden plný zábavy, workshopů, vzdělání a dárečků. Každý den, v čase 12.00–18.00, na jiné téma. A co na vás čeká?

 20. 3. 2023  ZDRAVÍ

Pondělí bude věnováno vašemu zdraví. Můžete zdarma konzultovat otázky vašeho zdraví na stánku značky Gynella, dozvíte se více o blahodárných účincích inhalace vodíku nebo můžete zkusit superportraviny od značky Blendea.

 21. 3. 2023 KRÁSA & MÓDA

Úterý se zaměří na oblast krásy a módy. Můžete využít zdarma možnosti konzultace se stylistkou Petrou Kasalovou, nebo navštívit stánek Hair Therapy a dozvědět se více o vašich vlasech.

Stylistka Petra si pro vás také připravila v čase 12.15 – 13.00 workshop na téma Detox šatníku. Neváhejte se tedy zastavit!

Pro ty, kteří by rádi se stylistkou prokonzultovali svůj šatník, máme připavený rezervační kalendář.

 22. 3. 2023 SEBEROZVOJ

Středa patří seberozvoji a proto jsme se spojili s koučkami Eliškou Cisko a Mgr. Petrou Kubalovou. Ty budou připravené na individuální konzultace zdarma. Neváhejte tak využít jedinečnou šanci a rezervujte si svůj čas ZDE V KALENDÁŘI.

Obě koučky také připravily diskuze na různá témata:

  • 12.00 – 12.45 Proč je v dnešní době tolik důležité, věnovat čas sám sobě
  • 16.00 – 16.45 Hygiena hlavy

Dále bude pro vás připravena Cesta poznání s Drinkia. Bude se jednat o přednášku na téma rum a jeho výroba. Přednáška bude v čase 16.00 – 18.00 a pro starší 18 let bude možnost využít ochutnávky vybraných nápojů.

 23. 3. 2023 DĚTSKÝ SVĚT

Čtvrtek patří všem dětem! Milé maminky i tatínkové, vezměte své nejmenší a zastavte se na Floře. Ve spolupráci s komunitním centrem Paleček máme pro vaše děti připravené kreativní workshopy a dílničky, ale také přednášky na vybraná témata.

 24. 3. 2023 FAUNA & FLORA

Pátek bude vyvrcholením oslav výročí a zaměříme se na Faunu a Floru. Ve spolupráci s psím útulkem Kolín pro vás máme připravenou přednášku na téma „dočasky“. Budete se moci zúčastnit workshopu na květinové dekorace, které především na jaře vykouzlí příjemnou atmosféru domova. Nesmíme však zapomenou na naši planetu a proto se budete moci zúčastnit workshopu na téma Kompostování.

Tento den si také budete moci za symbolickou částku zakoupit pamlsek pro vašeho čtyřnohého mazlíčka a přispět tak psímu útulku Kolín.

 

Tím však naše oslavy nekončí!

 

Každý den ve 12.00 na vstupech do obchodního centra pro vás máme připravených 80 dárečků v podobě malých drobností.

 

Celým týdnem oslav bude provázet také informační stánek s hosteskami v relaxační zóně, kde se dozvíte více o týdenním programu a v případě, že se zaregistrujete do našeho Věrnostního programu #mojeflora, automaticky se dostáváte do slosování o Dárkové poukázky Atrium Flora v hodnotě 3x 2.500 Kč.

 

Neváhejte tedy slavit s námi! Těšíme se na vás.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account