mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 25. 6. 2022
0:00

Kategorie Žádná kategorie


Globální sportovní značka PUMA a oblíbený běžecký seriál ČEZ RunTour se propojily a společně oslaví dvě ikonická jména pocházející z Kopřivnice – Zátopek a Tatra. Tyto legendy, které zná celý svět, se spojí v rámci unikátní akce: Legenda Emil RunTour Kopřivnice. Závod se v rodném městě nejslavnějšího českého běžce uskuteční 25. června.

PUMA se poprvé stane titulárním partnerem závodu Legenda Emil, který bude letos plný premiér. Poprvé spojí své jméno s již zmíněnou běžeckou legendou Emilem Zátopkem, jenž slaví letos sto let výročí. A na počest se akce poprvé uskuteční v jeho rodném městě Kopřivnici, která je známá také díky automobilce Tatra.

PUMA se stane titulárním partnerem nejen celého závodu, ale také běhu na 5 km, který se poběží v areálu polygonu, kde se testovaly legendární vozy Tatra. Partnerstvím s běžeckým seriálem odkazuje PUMA na lokálním trhu na své globální propojení se sportovními legendami. Boty PUMA obouvali nebo obouvají takové běžecké hvězdy, jakými jsou Usain Bolt, Andre Degrasse, Karsten Warholm i nejlepší čeští maratonci Marcela Joglová s Vítem Pavlištou. #runPUMA

„Být po boku sportovních legend a podporovat je na cestě k vytouženému cíli je součástí našeho poslání již více než 70 let. Proto jsme se rozhodli spojit síly s ČEZ RunTour a stát se součástí tohoto legendárního závodu. Společně s organizátory jsme v rámci PUMA zóny, která se nachází v úžasném areálu Tatra Kopřivnice, připravili spoustu zajímavých aktivit pro běžce i neběžce. Těšíme se, že společně s ostřílenými závodníky i odvážnými začátečníky, kteří se rozhodli překonat své limity, oslavíme 100. výročí narození legendy československého běhu,“ říká Lucie Hložánková, Communication Marketing Manager, PUMA Czech Republic.

Trať PUMA RUN 5 km s výhledem na Tatry

Přijďte na vlastní nohy okusit trať PUMA RUN na 5 km, která bude mimořádným běžeckým zážitkem také díky spojení s další místní legendou. Spoluorganizátorem závodu je totiž vedle města Kopřivnice i společnost Tatra Trucks.

Start a cíl závodu se budou nacházet vedle rozsáhlého Muzea nákladních automobilů Tatra. A trať pak zavede běžce na polygon pro testování nákladních vozů, který je celoročně pro veřejnost kompletně uzavřený,“ láká běžce na start Nikola Gunišová, ředitelka seriálu ČEZ RunTour.

Zážitek z běhu na polygonu umocní různé povrchy a terény sloužící k testování nákladních aut a také ikonické vozy Tatra, které budou rozestaveny podél trati.

„Účastníci si budou moci kromě závodu zpříjemnit den také doprovodným programem s volnočasovými aktivitami – budou si moci prohlédnout vystavené tatrovky, navštívit stánek automobilky nebo nové Muzeum nákladních automobilů Tatra, které bylo otevřeno v listopadu minulého roku,“ přibližuje plánované aktivity Kamil Košťál, marketingový ředitel Tatra Trucks.

Má smysl běžet!

Svou účastí můžete také podpořit dobrou věc. Vybraná částka z kopřivnického závodu poputuje do Nadačního fondu Dany a Emila Zátopkových, který byl založen za účelem podpory a rozvoje sportovních aktivit mládeže, a také na veřejnou sbírku Zátopek 100.

Přihlaste se už dnes a přesvědčte se na vlastní nohy, že s ČEZ RunTour #jeradostbezet. Na kterýkoliv závod ČEZ RunTour se můžete registrovat na webu www.run-tour.cz.

 

 

PUMA

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Již více než 70 let PUMA neúnavně posouvá svět sportu a kultury vpřed vytvářením rychlých produktů pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu, ale i celý módní svět. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf a stichd. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 14 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu. Více informací najdete na https://about.puma.com.

O ČEZ RunTour:

ČEZ RunTour je největší a nejoblíbenější běžecký seriál devíti závodů pro hobíky, rodiny s dětmi a začátečníky. Na naše městské závody se běžci často a rádi vrací pro jejich přátelskou a pohodovou atmosféru, ale také pro unikátnost jednotlivých tratí. Ty jsou připraveny pro každého – 3, 5 a 10 kilometrů pro dospělé, 500 a 1000 metrů pro děti. Prostřednictvím ČEZ RunTour se navíc v rámci charity pomáhá tam, kde je to potřeba. Je radost běžet!

 

 

Kontakt pro média:

Lucie Fialíková, PR Specialit, mobil: +420 730 169 567, e-mail: lucie.fialikova@bisonrose.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account