Map Unavailable

Datum / čas
Date(s) - 20. 4. 2022 - 22. 6. 2022
18:30

Místo konání

Kategorie Žádná kategorie


                                                                                                                    

Praha; 2.května – Po úspěchu prvního ročníku přichází globální značka PUMA s další jarní běžeckou výzvou, kterou připravila ve spolupráci s běžeckými kurzy Jdu běhat. Letošní ročník startuje již dnes. Jeho účastnice čeká komplexní tréninkový plán pod profesionálním vedením, pravidelné výběhy v pražské Stromovce a nové běžecké vybavení od značky PUMA.

Probuď v sobě šelmu je společný projekt globální sportovní značky PUMA a běžeckých kurzů Jdu běhat, které již 9 let sdružují komunitu žen, jež spojuje láska k běhu.

Účastnice výzvy se budou po dobu deseti týdnů pravidelně setkávat v pražské Stromovce, kde si na běžeckých lekcích budou zlepšovat svou běžeckou techniku, sílu i časové intervaly pod vedením profesionální trenérky z běžeckých kurzů Jdu běhat Michaely Kašové. PUMA účastnice vybaví nejnovější běžeckou obuví Velocity NITRO 2 i sportovním oblečením a podpoří tak kvalitu tréninků i motivaci.

Ženy jsou jednou z priorit značky PUMA. Prostřednictvím dlouhodobé globální kampaně She Moves Us oslavujeme jejich vášeň a sílu pracovat na sobě, proto máme velkou radost, že i letos můžeme být součástí výzvy Probuď v sobě šelmu a pomáhat motivovat české ženy překonávat své běžecké limity,“ říká Lucie Hložánková, Communication Marketing Manager, PUMA Czech Republic.  

Kromě pravidelných tréninků dodává běžkyním potřebnou dávku běžecké motivace také komunita, která se v rámci výzvy vytvoří. „Holky fakt makají, snaží se ze sebe dostat pokaždé maximum. Jejich parta neutichá ani přes týden, hecují se, kdo toho uběhne víc,” říká Michaela Kašová, trenérka výzvy Probuď v sobě šelmu, podle které se skupinka navzájem nabudí k větším výkonům.

Podrobné informace o výzvě Probuď v sobě šelmu naleznete na https://www.runpuma.cz/

###

 

 

Kontakt pro média:

Lucie Fialíková, PR Specialit, mobil: +420 730 169 567, e-mail: lu*************@bi*******.cz

 

PUMA

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Již více než 70 let PUMA neúnavně posouvá svět sportu a kultury vpřed vytvářením rychlých produktů pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu, ale i celý módní svět. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf a stichd. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 14 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu. Více informací najdete na https://about.puma.com.

 

Jdu běhat

Běžecké kurzy Jdu běhat již devět let pomáhají ženám rozběhnout se pod vedením skvělých profesionálních trenérek a trenérů.

Účastnicím nabízí programy pro začátečnice či pokročilé, v rámci nichž trenéři zajišťují komplexní edukaci od správného dýchání přes pohybové techniky až po regeneraci. Sedmdesátipěti minutové tréninky jsou mixem chůze a běžeckých cvičení ve skupině osmi až šestnácti běžkyň, které se navzájem motivují. Cíl kurzů je naučit se běhat správně a s radostí a v závěru kurzu pak umět uběhnout v kuse 3 km nebo i půlmaraton. Jdu běhat nově také nabízí své programy online a v rámci e-shopu nabízí také limitovanou edici triček a čelenky “Jdu běhat”, kterými si běžkyně dělají v průběhu kurzů radost. Více na https://jdubehat.cz.

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account