Datum / čas
Date(s) - 14. 1. 2023 - 15. 1. 2023
Celý den

Místo konání
Aquapalace Praha

Kategorie Žádná kategorie


Rádi byste o víkendu přišli na jiné myšlenky a odpočinuli si po dlouhém a náročném pracovním týdnu? Vyrazte do největšího a luxusního saunového světa v Čestlicích! O víkendu 14. – 15. ledna proběhne akce, při níž si návštěvníci budou moci vyzkoušet nové saunové ceremoniály, speciální peelingy pro pevnější vzhled pleti či zažít exkluzivní saunovou show v podání předních zahraničních saunérů. Zavítejte na Den otevřených dveří v Saunovém světě Aquapalace Praha a užijte si víkend plný relaxu! 

V zimním období si naše tělo žádá speciální péči a řádnou dávku energie, proto se o víkendu vydejte na Den otevřených dveří v saunovém světě v Čestlicích a naberte sílu do dalších dní. Čeká vás bohatý a pestrý program po celou dobu akce! Nebudou chybět návštěvníky oblíbené bylinné ceremoniály, představení zimního programu a saunová show. Objevte kouzlo pravidelného saunování a dostaňte své tělo i mysl do pohody.

Saunový svět v Aquapalace Praha

Opravdový luxusní zážitek zažijete v největším Saunovém světě v Aquapalace Praha. Navštivte toto krásné prostředí poblíž Prahy v Čestlicích. Celkem se skládá z 18 prohříváren a je rozdělen na tři části – klasickou finskou saunu, římské lázně a venkovní část. K ochlazení můžete využít řadu ochlazovacích sprch a bazénků, pro dokonalou relaxaci využijte vířivky a odpočinkovou zónu s lehátky. Navíc se v Saunovém světě konají pravidelné saunové ceremoniály pro dospělé i děti pod taktovkou nejlepších českých i zahraničních saunérů, kteří pravidelně bodují i v mezinárodních soutěžích.

Více informací o akci získáte na www.aquapalace.cz.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account