Datum / čas
Date(s) - 17. 12. 2022
10:00 - 22:00

Místo konání
Aquapalace Praha

Kategorie Žádná kategorie


Odpočiňte si na chvilku od nakupování dárků, pečení cukroví či uklízení a načerpejte sílu a energii v Aquapalace Praha. V sobotu 17. prosince je pro všechny návštěvníky Saunového světa připravena speciální akce – Den otevřených dveří s pestrým a bohatým adventním programem. Těšit se můžete na den plný relaxu, banya procedur, divadelních ceremoniálů a bylinných peelingů, a to vše za účasti nejlepších saunerů v České republice.

Den otevřených dveří v Saunovém světě obohacený o adventní atmosféru! Přesně takový bude sobotní program v největším saunovém světě, který se nachází blízko Prahy. Návštěvníci se můžou těšit na relax, pohodu či příjemné a bylinné procedury. Akce bude zahájena snídaní v Zemní Banyi, představí řadu dalších zajímavých ceremoniálů s bohatým doprovodným programem, který bude od 19 hodin dále pokračovat ve Srubové Baně. Nenechte si ujít adventní saunování za zvýhodněné vstupné do Saunového světa v hodnotě 450 Kč.

Saunový svět v Aquapalace Praha

Saunový svět Aquapalace Praha nabízí celkem 18 prohříváren s různými stupni vnitřní teploty i intenzity saunového zážitku, ze kterých si vybere opravdu každý. Kromě krytého areálu je k dispozici i venkovní zemní a srubová baňa a rozsáhlá zóna s ochlazovacími bazénky i lehátky. Navštivte největší Saunový svět v České republice a užijte si relax a pohodu v průběhu adventu.

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account