mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 14. 9. 2022
0:00

Místo konání

Kategorie Žádná kategorie


Třídíte skříň s oblečením a rádi byste, aby vyřazené kousky ještě někomu posloužily?

Budeme moc rádi, pokud podpoříte nový neziskový projekt ODĚVNÍ BANKY, který pomáhá potřebným lidem v nouzi.

CO PŘIJÍMÁME:

Dámské, pánské a dětské oblečení v dobrém stavu. To znamená oblečení, které byste si sami vzali na sebe. Čisté a nepoškozené.

CO NEPŘIJÍMÁME:

Obuv, potraviny, kočárky, autosedačky, nábytek apod. – bohužel nemáme kapacity ani možnost distribuce tohoto sortimentu.

Jsem soukromá osoba a chci darovat oblečení

Pokud jste z Prahy, lze oblečení přinést přímo do naší Oděvní banky ul. Povltavská 5/74 Praha Troja (před dolním parkovištěm ZOO), otevřeno máme pondělí, středa, pátek 13 – 18 hodin a úterý, čtvrtek 9 – 13 hodin.

Sběr oblečení probíhá i v naší pobočce charitativního obchodu Fashion Charity Shop ul. Dukelských hrdinů 564/34 Praha Holešovice přímo proti Veletržnímu paláci, otevřeno máme každý pracovní den od 9 do 18 hodin a v sobotu od 13 do 18 hodin.

Pokud jste zdaleka, je možné Váš dar zaslat na pobočku Zásilkovny Veletržní 18, Praha 7 Holešovice, 170 00. KÓD pro bezplatné zaslání balíčku u Zásilkovny je 98716876.

Jsme firma a chceme darovat oblečení

Dlouhodobě spolupracujeme s vybranými společnostmi, které organizují zaměstnanecké sbírky oblečení. Za Vaše zapojení budeme moc rádi, prosím kontaktujte nás na emailu spoluprace@odevnibanka.cz a domluvíme detaily.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account