Datum / čas
Date(s) - 6. 5. 2023
9:30 - 20:00

Místo konání
Atrium Flora

Kategorie


Chybí Vám motivace rozpohybovat věci, které už delší dobu stagnují? Chybí Vám odvaha? Sebehodnota, klidná mysl a přijetí vlastního těla.  To jsou hlavní témata seberozvojové konference BE UNIQUE DAY, která se koná v sobotu 6.5. 2023 v Atriu na Žižkově v Praze.

V rámci BE UNIQUE DAY vám koučky pomohou rozkrýt Váš plný potenciál, který potřebujete k dosažení vašich cílů. Ukážou vám základní pilíře, na kterých stojí vaše cesta za úspěchem a autenticitou. Společně se podíváte na to, jak pracovat se stresem, jak najít a především udržet vnitřní harmonii, jak posilovat svoje sebevědomí a plně vstoupit do své opravdové hodnoty a v neposlední řadě, jak se naučit plně přijímat své tělo, náležitě ho vyživovat a pozorně mu naslouchat.

Součástí konference budou i praktická cvičení, skupinový coaching a představení řady nástrojů, které Vám pomůžou získané know how implementovat do každodenního života.

Večer bude pokračovat ve znamení afterparty a networkingu – návštěvníci se mohou těšit na ochutnávku vín, na společnou diskuzi a další doprovodný program. Catering je zajištěn ze strany pořadatele po celou dobu konání akce. Základní vstupné je 2 500 Kč.

Transformační event je pořádaný pod záštitou značky Biuniq, která poskytuje profesionální koučovací a vzdělávací služby firmám i široké veřejnosti.

Více o Biuniq a chystané konferenci naleznete na následujících stránkách:

https://bi-uniq.com

https://bi-uniq.com/be-unique-day/

 

PROGRAM

 

9:30 – 10:00

Welcome & Coffee break

 

10:00 – 12:30

Představení

Co je zdrojem vaší autenticity?

Praktická část a skupinový coaching

 

12:30 – 13:30

Oběd

 

13:30 – 17:30

Your Body Whispers

Tajemství vnitřní síly a principy rostoucí sebehodnoty

Harmonie mysli a perspektivy, které mění život

Získejte život, který vám patří, už za 6 měsíců

 

17:30 – 20:00

Afterparty, networking, diskuze a sdílení

 

Barbora Botková  |  Iveta Mužíková

Bi-uniq.com

 

Jsou transformační koučky, které díky práci s vašimi unikátními talenty pomáhají urychlit cestu k vaším vysněným cílům. Specializují se na témata sebedůvěry a nadhledu a naučí vás, jak je aplikovat v každodenních rutinách i významných životních situacích. Jejich cestu pojí dlouholeté přátelství a důvěra ve zlomová rozhodnutí, která i jim nejednou změnila život. Misí Biuniq je pomoci vám rozkrýt vaše dary, vaši autenticitu a překonat bloky, které vám brání naplno využívat Váš potenciál.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account