Datum / čas
Date(s) - 20. 5. 2023
11:00 - 15:00

Místo konání
Aquapalace Praha

Kategorie Žádná kategorie


Pokud ještě nemáte plán na sobotu 20. května, máme pro vás skvělý tip! Dorazte do Aquapalace Praha a užijte si bezva den s celou rodinou. Máte rádi rychlou jízdu, tobogány, vodní atrakce a chtěli byste získat roční permanentku do Aquapalace Praha? Tak si nenechte ujít unikátní závod pro celou rodinu, vyzkoušejte své štěstí a staňte se nejrychlejším závodníkem.

Mistrovství v jízdě na tobogánu není jen pro děti, účastnit se mohou všichni zástupci z rodiny, tento jedinečný závod je rozdělen do čtyř kategorií: děti od 8 do 12 let, mládež od 13 do 17 let, muži a ženy nad 18 let. Hlavní cenu, roční členství, pak získá závodník s nejlepším časem ve své kategorii. Odměny ale čekají i na dalších 6 nejrychlejších závodníku v každé kategorii, kteří projedou žlutým tobogánem za nejkratší čas.

Souběžně se závodem bude probíhat také bohatý doprovodný program, kde se můžete těšit na soutěže pro děti, animační programy, aquazorbingu a dalších vodní hry.

Podrobný program:

11.00 – zahájení akce a registrace závodníků Mistrovství v jízdě na tobogánu, přidělení startovních čísel

12.00 – 13.00 – zkušební jízdy, seznámení s pravidly závodu

12.00 – zahájení doprovodného programu – animační programy, soutěže pro děti, aquazorbing, hry ve vodě

13:00 – slavnostní zahájení závodů, ostré jízdy všech kategorií

15.00 – vyhlášení vítězů a předání cen za jednotlivé kategorie tobogany

 

Přijďte si užít netradiční závod, dopřejte svým dětem nezapomenutelné zážitky a třeba právě vy se stanete Mistrem v jízdě na tobogánu a vyhrajete roční permanentku do Aquapalace Praha!

Více informací a registrace ZDE

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account