Datum / čas
Date(s) - 15. 6. 2024 - 15. 9. 2024
Celý den

Místo konání
Metropole Zličín

Kategorie Žádná kategorie


Máte doma malého milovníka bojových umění, Ninja faktoru nebo snad želv Ninja? Tak to musíte zavítat do nákupního centra Metropole Zličín, kde na malé i větší bojovníky čeká až do 15. září unikátní Ninja park. Vyrazte si užít rodinné okamžiky plné pohybu a zábavy!

Nákupní centrum Metropole Zličín představuje v rámci své letní sport zóny jedinečnou sportovní a zábavní atrakci: Ninja park. Čím je tak výjimečný? Hlavně pestrostí aktivit. Jeho součástí jsou totiž unikátní lanové dráhy, zábavné prolézačky, lezecké stěny, skákací sítě, ale i skluzavky a houpačky. To vše najdete ve sport zóně nákupního centra Metropole Zličín, která se rozprostírá do 15. září před vchodem číslo 3. Vstup do Ninja Parku je pro členy věrnostního klubu zcela zdarma.

Sportovní léto v Metropoli Zličín nabídne i další atrakce. K dispozici je interaktivní stěna SUTU WALL, jediná svého druhu v České republice, která prostřednictvím tří různých her prověří přesnost a rychlost, klidnější zábavu pro starší děti a dospělé poskytne hra petangue, jejíž vybavení je možné si na místě zapůjčit. A protože je v letních měsících důležitá také relaxace a odpočinek, v rámci areálu je připraven dostatek místa k sezení s příjemným stíněním. Návštěvníci si mohou oddechnout také na venkovní terase, která se nachází hned vedle Ninja parku.

Želvy Ninja, parkour show, freestyle sporty i dopravní hřiště pro děti

Sportovní zóna je všem zájemcům k dispozici od poloviny června do poloviny září, to ale není vše! Během léta se můžete těšit i na řadu speciálních akcí. V sobotu 22. června se mohou děti setkat se samotnými želvami Ninja a vyfotit se třeba s pravým Raphaelem a Donatellem! Těsně před začátkem prázdnin, 29. června, se koná exhibiční show parkouristů a skokanů na trampolínách, během které si odvážní návštěvníci budou moci vyzkoušet také seskok z výšky, tzv. bagjump.

Pro milovníky scooteringu a kol, zvláště pak BMX a freestylu, bude po celý srpen otevřena akční zóna, kde si budou moci po celý měsíc vždy od čtvrtka do neděle zkoušet jízdu zručnosti na mobilních překážkách a minirampě. Bude zde také možnost zapojit se do velké soutěže o freestyle koloběžku! Poslední prázdninový den pak bude patřit závěrečné exhibiční show profesionálních freestyle sportovců, autogramiádě a vyhlášení vítězů soutěže.

Nový školní rok zahájí nákupní centrum Metropole Zličín Dnem bez úrazu s projektem „Rozhlédni se!“ – Ten všem zájemcům přinese 7. září interaktivní tréninky, které děti naučí a upozorní, na co si dávat na chodníku a silnici pozor. Součástí bude také Markova sanitka, populární představení pro děti, které je zaměřené na učení první pomoci, a které se po úspěchu v roce 2022 opět vrátí.

Navštivte v létě nákupní centrum Metropole Zličín, místo plné zábavy, sportu a nezapomenutelných zážitků pro celou rodinu. Další informace o Ninja parku a o letních akcích najdete na webových stránkách www.metropole.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account