Datum / čas
Date(s) - 5. 10. 2022
18:00 - 19:00

Místo konání
online

Kategorie Žádná kategorie


Jste žena a ráda byste cvičila jemněji, pomaleji, s respektem k vašemu cyklu? Začínáte s partnerem myslet na děťátko? Nebo jste možná potratila a ráda byste znovu nabrala síly pro dalšího drobečka? Máte nějaké fyzické potíže, spojené s reprodukčními orgány?

Pak je tento druh jógy přesně pro vás. Zde můžete vypnout, zpomalit a spojit se s hlasem svého lůna. Po čem právě teď touží? Co potřebuje k tomu, aby bylo zdravé a vzkvétalo? Co můžete udělat pro to, aby se v něm příchozí dušička cítila dobře? 

Tak jako Měsíc roste a ubývá na nebi, cvičíme buď svižněji (když Měsíc dorůstá) nebo pomaleji, více odpočinkově (když Měsíc naopak ubývá a žena – pokud je sladěna s jeho rytmy – se uchyluje do své vnitřní energie a potřebuje více relaxovat). Cvičení je podpořeno ženskými mudrami (jógou prstů), které nás významně propojují s naším středem, se Zemí, s našimi kořeny. Prostřednictvím dechu a energetických cvičení budeme propojovat srdce a lůno – horní a dolní polovinu těla, jin a jang, mužskou a ženskou část sebe samých. Naučíme se dýchat do vaječníků. Konec hodiny vždy patří tolik důležité relaxaci a spojení s naším lůnem. Zkusíme procítit svou tvořivou energii, kterou můžeme nasměrovat buď k početí děťátka nebo k jakémukoli jinému tvořivému projektu – naší práci či vztahům.

Tato jóga je pro všechny ženy, které se chtějí dobře cítit ve svém těle, spojit se s hlasem své vnitřní moudrosti a připravit se na příchod miminka.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account