Datum / čas
Date(s) - 12. 11. 2022 - 13. 11. 2022
17:00 - 1:00

Místo konání
Aquapalace Praha

Kategorie Žádná kategorie


Zavítejte v sobotu 12. listopadu do Aquapalace Praha a užijte si párty na mořských vlnách stejně, jako byste se ocitli na Havaji. Čestlický aquapark si pro všechny milovníky vodních radovánek připravil skvělou párty s neomezeným vstupem do Vodního a Saunového světa až do 1 hodiny ráno, večerní jízdy na tobogánech, akrobatické vystoupení nad vodní hladinou a také skvělé drinky i s novoročním nedělním přípitkem!

Zapomeňte na chvíli na to, že je tady podzim a přeneste se jako mávnutím kouzelného proutku na exotické Havajské ostrovy, kde léto nikdy nekončí! Zažijte skvělou párty na mořských vlnách plnou zábavy, tance i soutěží. Aquapalace Praha si v rámci havajské párty, která potrvá od sobotních 17 hodin do nedělní 1 hodiny ráno, připravil bohatý program plný skvělých vystoupení i soutěží, které si užijí malí i velcí návštěvníci.

Co vás čeká?

Těšit se můžete na dechberoucí akrobatické vystoupení, kdy se akrobaté na šálách ocitnou přímo nad vodní hladinou, promítání na vodní stěnu, jízdy na tobogánech do 11 večer i soutěže o vstupenky. Chybět nebudou ani speciální lahodné drinky z POOL BARu, které ještě více umocní atmosféru exotické párty. Vyvrcholením akce bude „novoroční nedělní přípitek“. Neváhejte a přeneste se v sobotu společně s námi do exotického ráje!

Více informací o akci vstupenku na HAWAII NIGHT PARTY najdete na www.aquapalace.cz.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account