Datum / čas
Date(s) - 16. 6. 2023
13:00 - 15:00

Místo konání
Atrium Flora

Kategorie Žádná kategorie


Atrium Flora pořádá své historicky první Medobraní. Přijďte 16. června a oslavte tento medový den v obchodním centru, které dbá na udržitelnost a může se tak pyšnit výrobky pocházejícími od vlastní včelí kolonie.

Obchodní centrum Atrium Flora se angažuje na poli udržitelnosti a dbá na vlastní ekologický rozvoj. A jelikož na střeše bydlí v šesti úlech kolem půl milionu včelek, může tak Atrium uspořádat své první Medobraní, na kterém budete moct nahlédnout do včelího života.

Akce proběhne 16.6. na druhém patře obchodního centra mezi 13. a 15. hodinou. Pan včelař Augustin Uváčik seznámí návštěvníky s pracovní náplní takového včelaře a bude k dispozici pro zodpovězení všetečných otázek od malých i velkých. Zájemci se budou moct podívat i na pár pilných včelích pracovnic.

Atrium Flora se velmi zasluhuje o péči v oblasti udržitelného rozvoje. Kromě včel, které pomáhají opylovávat okolní stromy a květiny, využívá také solární energii nebo díky zásobníkům na dešťovou vodu může s vodou lépe hospodařit. Samozřejmostí je třídění odpadu a úspora elektrické energie (například eskalátory jsou v pohybu pouze pokud na ně vstoupí člověk).

Obchodní centrum si je vědomo také důležitosti elektromobility, a proto v -1. patře podzemních garáží nově najdete dobíjecí stanice pro elektromobily.

Přijďte 16. června na Floru a užijte si zajímavé odpoledne v medové společnosti.

Sledujte pravidelně informace o dění v Atriu Flora na webových stránkách http://www.atrium-flora.cz/ nebo na Facebooku https://www.facebook.com/AtriumFlora.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account