Datum / čas
Date(s) - 18. 5. 2023
15:00 - 21:00

Místo konání
Palác Pardubice

Kategorie Žádná kategorie


Jako každý rok i letos proběhne v Paláci Pardubice casting do elitní soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR. Casting bude probíhat 18. května od 15:00 hodin a vítány jsou slečny ve věku 13 až 21 let s minimální výškou 170 cm a mladí muži ve věku 15 až 23 let s výškou nad 183 cm. Akcí bude opět provázet ambasador této soutěže, kterým je digitální kreativec a youtuber Martin Carev.

Pokud jste někdy zatoužili vyzkoušet si dráhu modelky či modela, nebo o někom takovém víte, nyní je možnost si splnit svůj sen. Ve čtvrtek 18. května se totiž v Paláci Pardubice uskuteční casting do prestižní modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look. Casting bude probíhat od 15:00 hodin a vítáni jsou nejen soutěžící, ale i jejich fanoušci a divácká podpora.

Ti, kteří postoupí do užšího kola, se dozví výsledky nejpozději do třech týdnů od ukončení castingů probíhajích po celé republice. Vítěz a vítězka národního finále následně absolvují se všemi dalšími finalisty srpnové soustředění v hotelu Andaz Prague. Jako zástupci České republiky budou pak reprezentovat naši zemi na jubilejním 40. světovém finále Elite Model Look.

Zkuste své štěstí a doražte 18. května do Paláce Pardubice. I hvězdy jako Cindy Crawford, Gisele Bündchen, Barbora Podzimková nebo Andrej Chamula byly objeveny díky Elite Model Look.

Bližší informace se dozvíte na webových stránkách Paláce Pardubice www.palacpardubice.cz v sekci Akce.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account