mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 7. 5. 2022
8:00 - 20:00

Kategorie Žádná kategorie


Těšíte se každou sobotu na pravidelné Trhy? Tak to vám uděláme radost, jelikož 7. května se uskuteční celodenní akce “Den matek na Kulaťáku” a vybrané stánky pojedou až do večera!

Těšit se můžete především na prosecca a vína z celého světa. K vínu budete moci ochutnat například vybrané sýrové speciality, paštiky, rillety a další oblíbené delikatesy.

Kromě toho celý festival provoní také vynikající káva a k tomu slané i sladké pečivo a další zákusky. Chybět nebudou wafle, macronky, quiche, poctivé croissanty a další.

Jistě Vás potěší také bohatá nabídka občerstvení – ochutnat budete moc například sushi a další asijské pokrmy, speciality středomořské kuchyně, grilované dobroty, burgery, ale také veganské a vegetariánské specialit. Další občerstvení budeme postupně zveřejňovat zde v události. 

Na své si přijdou také tatínkové a milovníci piva, jelikož nabídku doplníme taktéž o zajímavé pivovary a chybět nebude také jablečný cider. 

Pro maminky pak budete moci nakoupit menší, či větší pozornost u několika rukodělných stánků. 

Od 11:00 poté odstartuje také bohatý doprovodný program. Těšit se můžete na dopolední a odpolední lekci yógy, květinový workshop a další. V průběhu dne zahrají kapely: The Brownies, Daniel Bulatkin & Allison Wheeler, Marina Laduda & The Boys, Ivo Pospíšil a Readymade Backsliders. 

O klasické trhy samozřejmě nepřijdete, ty se konají standardně od 8:00 do 14:00. 

FB event: https://fb.me/e/2jaPUGkrb

Kdy: 7. 5. 2022
Čas: 8:00 – 20:00 h.
Kde: Vítězné náměstí – Trhy na Kulaťáku
Vstupné: ZDARMA

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account