Map Unavailable

Datum / čas
Date(s) - 12. 7. 2024 - 21. 7. 2024
0:00

Kategorie Žádná kategorie


Milovníci daiquiri, připravte se na jedinečný týden věnovaný tomu skvělému drinku! Oblíbený rum Ron Santiago de Cuba představuje Daiquiri Week, který oslavuje jeden z nejoblíbenějších a nejikoničtějších koktejlů na světě. Od 12. do 21. července bude tato událost přinášet radost a osvěžení do barů a restaurací po celém světě, včetně tří výjimečných míst v České republice.

Ron Santiago de Cuba™ Daiquiri Week je celosvětová oslava klasického karibského koktejlu, který je ztělesněním léta a osvěžení. U tohoto drinku rozhodně platí, že „v jednoduchosti je krása“, protože základní ingredience tvoří jen (kvalitní!) rum – nejlepší je Ron Santiago de Cuba, limetka a cukr. Tento jednoduchý mix nabízí nekonečné možnosti variací a každý si může najít svou oblíbenou verzi. Cílem tohoto týdne je představit široké veřejnosti rozmanitost a krásu tohoto nápoje a nabídnout milovníkům koktejlů možnost vychutnat si nové a inovativní verze daiquiri.

V České republice se k oslavám připojují tři místa, která by rozhodně neměla uniknout vaší pozornosti.

Pražský Savage Bar je stylový bar, který se pyšní nejen svou atmosférou, ale také svou barmankou a spoluzakladatelkou Carolou Urru. Ta vytvořila speciální daiquiri inspirované Českou republikou. Tento unikátní koktejl kombinuje tradiční kubánské ingredience s českými prvky, což vytváří jedinečný chuťový zážitek, který nelze najít nikde jinde. A pokud si ho nemůžete přijít vychutnat osobně, můžete si ho připravit alespoň doma podle tohoto receptu.

Manifesto a MEZ bar v hotelu Andaz jsou dalšími místy, kde se od 15. do 21. července bude podávat speciální daiquiri menu. Budete tady moct ochutnat různé variace tohoto ikonického koktejlu. Od klasického daiquiri po exotické a sezónní verze.

Připravte se na týden plný skvělých drinků, zábavy a oslav! Ron Santiago de Cuba™ Daiquiri Week je ideální příležitostí pro všechny, kteří chtějí objevovat nové rumové chutě a užít si příjemné chvíle s přáteli. Oslavte tento koktejlový svátek a ochutnejte to nejlepší, co svět daiquiri nabízí.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account