Datum / čas
Date(s) - 16. 9. 2023
10:00 - 22:00

Místo konání
Vypich

Kategorie Žádná kategorie


Charitativní rodinný festival Dortem FEST se koná 16. září v Praze na Vypichu na podporu onkologicky nemocných dětí a projektu Dortem proti rakovině. Návštěvníky čeká od 10 do 22 hodin live hudba různých žánrů, výtečné jídlo a nápoje a zábavný doprovodný program pro všechny generace. Vstup je zdarma!

Na jedinečném charitativním festivalu Dortem FEST 2023 vystoupí Eddie Stoilow, Helena Zeťová, Tokhi a Groove Army, Anna Julie Slováčková, Zakázaný ovoce, Ben & Mateo, kapela Highland, 21 gramů, Street 69, Red Zone, Kristalin, Znitra a mnoho dalších. Svou novou písničku zazpívají Matyáš a Standa Hložkovi, navíc právě 16. září slaví Stanislav Hložek narozeniny. Představí se také taneční skupina Opatow Flawors, Divadýlko Míši Dolinové a Divadýlko Petra Baťky, chybět nebudou youtubeři, influenceři a další známé osobnosti. „Jsem moc ráda, že můžeme být s kapelou součástí takovýchto projektů a akcí, které mají smysl a pomáhají ostatním. Moc se na celý fest těšíme!” potvrzuje Anna Julie Slováčková.

Na děti i dospělé čekají nejrůznější atrakce – barber zóna, zaplétání copánků, malování na obličej, tvoření pískem, beauty zóna, adrenalin zóna, game zóna… Skvělou zábavu umocní výtečné jídlo – k dispozici bude několik desítek food trucků a stánků s jídlem a pitím z celého světa. Moderování se ujme známý herec a dabér Michal Holán.

Dortem FEST 2023 je skvělou příležitostí, jak si společně užít zářijovou sobotu a zároveň pomoci těm, kteří to potřebují. Kompletní výtěžek z akce poputuje na podporu projektu Dortem proti rakovině. Patronem charitativního festivalu je přední český pop-artový umělec Josef Rataj. Jeho originální dílo se bude na festivalu dražit a celý výtěžek opět poputuje na pomoc onkologicky nemocným dětem a jejich rodinám.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account