Datum / čas
Date(s) - 19. 8. 2023
10:00 - 16:00

Místo konání
Výstaviště Holešovice

Kategorie Žádná kategorie


Pro všechny milovníky pohybu přichází tentokrát televize Prima již po osmé s tradiční akcí plnou endorfinu, zábavy, ale také celebrit. Přijďte si zasportovat, pobavit se a vyhrát spoustu zajímavých cen. Užijte si s rodinou, přáteli, spoluběžci, ale také psími miláčky den plný aktivit: V rámci ALPINE PRO Prima Run se totiž bude bavit celá rodina.

19.srpna se už po osmé uskuteční báječný sportovní den pro celou rodinu. Na trať se mohou vydat profíci i amatérští běžci, maminky s kočárky, děti, ale i pejsci. Nejde o překonávání rekordů, ale o zábavu a potěšení pro celou rodinu.

ALPINE PRO Prima Run je jedinečný pětikilometrový závod, který je hlavně o zábavě, i když závod je měřený a mnozí bojují naplno o stupně vítězů.

Zaregistrovat se mohou samozřejmě i děti. Děti poběží v následujících kategoriích: ročník 2018 – 2020 běh na 300 metrů, ročník 2015 – 2017 běh na 300 metrů, ročník 2012 – 2014 běh na 635 metrů, ročník 2008 – 2011 běh na 1000 metrů.

Proč dětský běh? Klade si jediný cíl. Naučit děti sportovat a pobavit celou rodinu.

„Je bohužel smutnou pravdou, že se děti stále méně hýbou. I proto máme dlouhodobě vypsanou dětskou kategorii. Těšíme se na všechny, kteří si chtějí aktivně zaběhat nebo si jen tak užít fajn odpoledne s přáteli. O zábavu a doprovodný program se postarají tváře televize Prima, které dorazí podpořit všechny účastníky závodu,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima a šéf pořádající agentury SOLOOTIONS. Kromě toho na děti čeká bohatý pohybový doprovodný program, takže se mohou přebytku energie zbavit i při dalších aktivitách.

Zapracujte na kondičce s ALPINE PRO

Pro dospělé závodníky bude připravena tradiční trať o délce 5 km. Jestliže máte o své kondici nějaké pochybnosti, nemusíte se bát toho, že byste svůj start přepálili. Společnost ALPINE PRO všem účastníkům ve Stromovce přináší i soustu zajímavých soutěží, takže první místo nebude tím jediným, které vyhrává. „Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. A ještě u toho dobře vypadat. Proto pro závodníky chystáme speciální závodní ALPINE PRO Prima Run trička, a spoustu soutěží například o naši vychytanou olympijskou kolekci, tedy trička, mikiny, kalhoty, cestovní taška a další doplňky, které využívají sportovci, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a vycházejí z osvědčených modelů předešlých olympijských kolekcí i úspěšných modelů kolekcí ALPINE PRO. Stavte se pro výhru,“ láká nejen sportovce Václav Hrbek, majitel společnosti ALPINE PRO k účasti na sportovním dni.

A jak se registrovat na den plný zábavy? Navštivte www.alpineproprimarun.cz

Těšíme se na všechny sportovní nadšence.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account