Datum / čas
Date(s) - 10. 9. 2022
9:00 - 16:30

Místo konání
Hotel Maximus Resort

Kategorie Žádná kategorie


Pátý ročník Sirius Festivalu MyFace se uskuteční v sobotu 10. září 2022 v krásném prostředí Hotelu Maximus Resort v Brně. Na unikátní a výjimečné akci zaměřené na osobní rozvoj, inspirativní příběhy, život, práci a podnikání se opět představí zajímavé osobnosti z celé České republiky.

Mezi vystupujícími budou hokejový trenér, kouč, manažer, pedagog a spisovatel, který v minulosti spolupracoval i s Jaromírem Jágrem Marian Jelínek. Dorazí uznávaná ekonomka, odbornice na měnovou a rozpočtovou politiku Helena Horská nebo mistryně světa a olympijská medailistka ve sjezdovém lyžování a zakladatelka Kliniky Vo2max Šárka Strachová.

S aktuálními a velmi zajímavými tématy vystoupí trenér, konzultant a poradce, kterého si firmy najímají, aby jim pomohl s jejich efektivitou v oblasti marketingu, obchodu a řízení Martin Kolenička, poradkyně pro osobní rozvoj, autorka podcastu O talentech s Markétou, spoluautorka filmu Moc myšlenky, certifikovaná koučka pro práci se silnými stránkami, zakladatelka společnosti Cloud 9 Institute Markéta Gabzdyl Tichá, ředitel společnosti Sirius Finance a tvůrce podcastu Pro bohatší život Tomáš Bubeník, fyzioterapeutka a zakladatelka projektu Fpohybu Nela Ďopanová a zakladatelka a CEO projektu Testuj.to a leader komunity Ženy s.r.o. – naše Eva Čejková!

Moderátorkou akce bude Veronika Kadeřábová, kterou znají diváci ČT z pořadu Dobré ráno, nebo Aneta Šimečková, která moderuje inspirativní rozhovory v cyklu Úspěšní na stanici CNN Prima News. Záštitu nad akcí letos převzali náměstek hejtmana Jihomoravského kraje Jiří Nantl a místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Karel Havlíček.

Účastníci Festivalu získají možnost komunikovat s každým řečníkem osobně, nebude chybět doprovodný program, nabídka zajímavých a inspirativních knih, ochutnávka pokrmů a další.

Akce je určena široké veřejnosti, konkrétně těm, kteří se chtějí vzdělávat, posouvat v životě dál a získat informace, které budou přínosné pro jejich osobní život i práci. Cílem Festivalu je podpořit v lidech potenciál, aby se nebáli žít své sny v každodenním životě.

Předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketlive na adrese https://www.ticketlive.cz/cs/event/sirius-festival-myface-brno-2022.

O dvě vstupenky na festival MyFace bude také připravena soutěž na webu Žen s.r.o., a tak jej nezapomeňte pravidelně sledovat, ať vám nic neuteče!

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account