Datum / čas
Date(s) - 25. 12. 2022
13:30 - 14:30

Místo konání
Planetárium Praha

Kategorie Žádná kategorie


Vědec ze skládky, křeček Elon, se vrací a s ním i jeho vesmírné dobrodružství. První celooblohový český animovaný film si užijí všichni od 5 do 99 let.

Dobrodružným animovaným filmem o délce 35 minut vás provede hlas Jana Ciny a celý pořad je ještě doplněn o 20minutovou komentovanou projekci noční oblohy. Film ukazuje, jaké odvahy a vynalézavosti je zapotřebí, když se chcete dostat do vesmíru a zpět. Vědecky založeného křečka Elona žijícího na skládce nebere nikdo příliš vážně. Jednoho rána jej však z rozjímání vyruší hlasitá rána, aby následně zjistil, že má vedle svého příbytku kráter a v něm rozbitého robota. Vesmírné dobrodružství začíná ve chvíli, kdy Elon robota opraví a dozví se, že vypadl z vesmírné lodě kroužící kolem Země. Ta však již následující den odlétá a chlupatý vědec tak musí rychle najít způsob, jak robota vrátit včas k jeho přátelům na oběžnou dráhu.

Zda se Elonovi jeho mise vydaří zjistíte v Planetáriu Praha. Veškeré termíny naleznete a vstupenky zakoupíte na www.planetum.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account