Slunce, teplé moře, skvělé pláže, aktivní vyžití, lahodné jídlo i ničím nerušený relax. To vše představuje dovolená v Turecku. Jestli proto váháte, kam letos vyrazit načerpat trochu energie, díky cestovní kanceláři TUI budete moci tuto destinaci objevovat za opravdu výhodné ceny.

Last minute TUI? Záruka ideální dovolené!

TUI platí za cestovní kancelář číslo 1 v Evropě nabízející last minute dovolené do Turecka a dalších populárních destinací! O tom, že je TUI zárukou jedinečné dovolené, dokazují i recenze spokojených zákazníků. Nejvíce si pochvalují především vyšší standard služeb a nabízeného ubytování. Například na webu testado.cz, který se na testování cestovních kanceláří zaměřuje, získala během podrobného testu cestovní kancelář TUI hodnocení 9 z 10 možných!

Dovolená Turecko 2024

Plánujete vyrazit na dovolenou a hledáte inspiraci na ty nejlepší destinace? Zkuste tentokrát vsadit na Turecko, které nejenže splní všechna vaše očekávání, ale navíc vám zajistí zcela nové a vzrušující zážitky. Aneb vydejte se díky cestovní kanceláři TUI na last minute dovolenou do Turecka a poznejte tuto zemi plnou fantastických kontrastů, neobvyklých vůní a chutí na vlastní oči. A jakmile se vrátíte domů, můžete začít plánovat další výlet. Last minute dovolená v Řecku, super last minute TUI dovolená v Egyptě či last minute zájezdy do Bulharska na vás již čekají.

Proč právě dovolená Turecko? Během cesty na turecké pláže můžete bezstarostně relaxovat na břehu Středozemního moře, koupat se v jeho teplých vodách, vyzkoušet celou řadu vodních sportů a prožít mnoho nového. Rádi byste do Turecka vyrazili se svým partnerem či partnerkou? Určitě se tu vydejte na romantické plavby lodí a katamaránem, které umožňují užívat si jedinečné západy slunce nad lesknoucí se hladinou.

Výhody cestování s cestovní kanceláří TUI

Jelikož má cestovní kancelář TUI za sebou více jak 40 let zkušeností s organizací a prodejem dovolených, kdy si za tuto dobu získala důvěru milionů zákazníků po celém světě, představuje jistotu bezstarostné dovolené. Připravena je pro vás dovolená last minute do všech turisticky oblíbených destinací, mezi které mimo jiné patří již zmiňované Turecko, ale i další místa.

Jedním z největších benefitů cestovní kanceláře TUI jsou klientsky extra příznivá a jednoduchá pravidla pro placení dovolené. Při rezervaci totiž zaplatíte jen 5 % zálohy a zbytek až 25 dní před odjezdem. Pokud si tedy nejste zcela jistí, jestli vám vybraný termín dovolené bude skutečně vyhovovat, můžete využít balíček flexibilních změn za pouhých 400 korun na osobu a až do 25 dnů před odjezdem můžete svůj zájezd změnit s ohledem na aktuální potřeby. Tím to ale rozhodně nekončí. Díky TUI se cestování opravdu vyplatí.

 

Zdroj: TUI

Foto: unsplash.com

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account