133

6. ročník akce BĚHÁM PRO DĚTI odstartoval 1. června a potrvá celý měsíc! Zúčastnit se ho může kdokoliv a kdekoli v celé České republice.
Akci BĚHÁM PRO DĚTI pořádá nezisková organizace DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s., která již 10. rokem poskytuje komplexní pomoc konkrétním dětem a mladým lidem z dětských domovů na území celé České republiky. Cílem běhu pro děti je získat finanční prostředky na podporu projektů pro konkrétní děti z dětských domovů.
Zvládne to každý
Registrovat sebe a své blízké můžete jednoduše ve 4 různých kategoriích, které si vyberete na základě svých fyzických i finančních možností. Každý zaregistrovaný účastník si svůj běh může zaběhnout individuálně, v místě a čase, který mu vyhovuje.  Ke každé registraci můžete navíc získat za zvýhodněnou cenu také funkční trička Nike nebo bavlněná trička „Běhám pro děti“, ta jsou k dispozici i v dětských velikostech. Vyrazte do ulic a parků ve stylovém tričku, pochlubte se dobrým skutkem a DEJTE DĚTEM ŠANCI najít pro ně co nejvíce nových podporovatelů. 
Zapojte se do celorepublikové akce na podporu dětí a mladých dospělých z dětských domovů v celé České republice. Podpořte spolu s ambasadory projektu „Běhám pro děti“ Barborou Špotákovou, Nelou Boudovou, Vladimírem Hronem, Adélou Gondíkovou, Pavlem Andělem, Lucií Benešovou, Jaroslavem Svěceným, Jakubem Štáfkem či Karolínou a Kristýnou Plíškovými již 6. ročník této akce. Udělejte dobrý skutek a zároveň něco pro sebe. Pojďte běžet, závodit a hlavně pomáhat!  
Účastníci obdrží elektronický certifikát, děti medaile a na vítěze čekají odměny. Navíc se všichni mohou zapojit do slosování tomboly o hodnotné ceny.
Více informací naleznete na www.behamprodeti.cz

 
Pomoc na cestě k dospělosti
Nezisková organizace DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s., která akci pořádá, se zaměřujeme zejména na podporu dospívajících dětí na jejich cestě k samostatnosti. Usnadňujeme jim úspěšné začlenění do společnosti po opuštění dětského domova. Pro děti vyhledává podporovatele, kteří jim spoří peníze pro vstup do samostatného života (DDŠ je garantem účelného využití), podporuje děti při studiu, plní jim opodstatněná přání spojená se studiem, smysluplným trávením volného času, nebo nápravou zdravotního hendikepu, který nehradí zdravotní pojišťovna.

Mladým dospělým poskytuje organizace startovací balíčky se základním vybavením domácnosti, pomáhá jim s hledáním ubytování a povolání po opuštění dětského domova. Nově také nabízí ubytování ve startovacím bytě.
V současné době takto spolupracuje s 41 dětskými domovy v celé ČR. Financování organizace je založeno na podpoře fyzických osob a firemních dárců, státní dotace ani peníze z ESF nejsou čerpány. Samofinancování je pak zajištěno zejména prodejem reklamních předmětů a pořádáním akcí.
Více informací o organizaci naleznete na www.dejmedetemsanci.cz
Foto: DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account