184

Hudební on-line večery projektu Koncert pro 10 milionů jedou dál! Diváci se tak vždy od 18 hodin mohou těšit na moderované večery s novou porcí živé hudby, rozhovorů i dalších zajímavých informací. Pozvání mimo jiné přijali i takoví hosté jako jsou zpěvák Matěj Ruppert nebo hudebník, producent a textař Michal Dvořák, známý z kapely Lucie nebo projektu Vivaldiano. Hudební večery s podtitulem #protistrachu, #koronavirunavzdory je možné sledovat živě, nebo následně ze záznamu, na Facebookovém profilu Koncert pro 10 milionů https://www.facebook.com/koncertpro10milionu, na stránkách projektu www.koncertpro10milionu.cz i na jiných profilech.
On-line večery si již během prvních pár dní získaly slušnou diváckou základnu a zapsaly se do společenského a kulturního dění, které je aktuálně omezeno na on-line prostor. „Těší nás a obrovsky motivuje zájem ze strany diváků, ale i kapel nebo zajímavých osobností. Již během prvních večerů nás vidělo přes 200 000 diváků, což je číslo, které jsme takto v začátcích rozhodně nečekali. S každým večerem se chceme posunout o kus dál a přinášet stále lepší a lepší zábavu a informace, chceme být stále více interaktivní. Do live streamů jsme zapojili i živé vstupy přes skype odkudkoli z planety a živě sledujeme i aktuální komentáře na našem Facebooku, na které přímo ve vysílání reagujeme. Cokoli nám chcete sdělit, můžete psát přímo během vysílání na Facebookový profil Koncert pro 10 milionů,“ říká Jaroslav Vavřina, organizátor a iniciátor projektu.
Již dnes, 24. března se mohou diváci od 18 hodin těšit na vystoupení muzikanta Jakuba Königa a přes skype vystoupí i Matěj Ruppert. Skype rovněž využije k propojení Ondřej Kobza, kavárník a tvůrce menších městských projektů pro veřejnost.

Tématem úterního streamu bude mimo jiné i sport versus koronavirus. Pozvání totiž přijal Petr Bříza, bývalý český hokejový reprezentant, který mimo jiné okomentuje zrušené Mistrovství světa v ledním hokeji. Dalším hostem bude Marek Rejman, pořadatel nejstarší freestyle motokrosové show v Evropě, FMX Gladiator Games, které se letos chystají na svůj 20. ročník. Jejich povídání doplní i živý vstup našeho reportéra z Kanady, který sleduje aktuální dění v NHL nebo freestyle motokrosový závodník Petr Pilát, který promluví k tématu FMX a velkých soutěží a show ve Freestyle motokrosu.
Hned následující den, ve středu 25. března, vystoupí kapela Starwalk a přes skype dokonce hudebník Michal Dvořák, zakládající člen skupiny Lucie a autor projektu Vivaldiano. Dalším hostem bude imunolog MUDr. Zdeněk Zadražil, který zhodnotí aktuální vývoj koronavirové epidemie a poskytne praktické rady a tipy, jak na naši imunitu.
Hudební on-line večery – denně od 18 hodin
Hudební on-line večery, které moderuje zkušený Pavel Anděl jsou v českém on-line prostoru vítaným unikátem. Nabízí jednak koncerty nebo zábavu, mají vždy hosta z řad lékařů, policistů, hasičů, psychologů či dalších odborníků na aktuální dění a téma koronaviru, ale především mají charitativní význam. Jedinečným způsobem tak propojují zábavu s charitou, jejíž cílem je finančně podpořit boj s koronavirem, prostřednictvím vybraných charitativních projektů.

Hudební večery mají následně vyvrcholit přímo Koncertem pro 10 milionů, s podtitulem #protistrachu #koronavirunavzdory, který si klade za cíl mít nejen maximum diváků, ale vybrat minimálně 1 000 000 Kč, který půjde na boj s koronavirem a na podporu vybraných charitativních projektů. Během koncertu vystoupí přední čeští umělci, muzikanti a kapely napříč žánry, aby podpořili dobrou věc. Chybět nebudou ani zajímaví hosté, odborníci a zástupci záchranných složek.

My, ŽENY s.r.o. si velmi vážíme práce našich zdravotníků! Děkujeme! 

I právě proto na jejich podporu můžete spolu s námi sledovat online koncerty pravidelně na našem Facebookovém profilu! 
Více informací najdete na: www.koncertpro10milionu.czwww.koncertprodesetmilionu.cz
Kde můžete hudební večery sledovat?
Koncert pro milion: https://www.facebook.com/koncertpromilion 
ŽENY s.r.o. https://www.facebook.com/zenysro/
Koncert pro 10 milionů https://www.facebook.com/koncertpro10milionu

Sledujte, sdílejte, vysílejte živě.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account