152

Je to mazel! Řekl malý rebel František, když s ním naše Eva sedla poprvé do DS 3 Crossback a vezla ho do školy. Největší nadšení bylo z ovládání světel na zadních sedačkách na pohyb ruky. Velikost, vybavení, ale i barvička … prostě ideální kombinace pro ženu na cesty s kamarádkami i s dětmi. Překvapila nás rychlost a svižnost, a tak rozhodně nehodnotíme, že je to auto jenom do města, protože i přejezd do Brna byl pohodlný a s tímhle žihadlem (v té době naštěstí na průjez dné D1) i rychlý! 

DS 3 CROSSBACK

DS 3 CROSSBACK s benzinovým motorem 1.2 PureTech a 100 koňmi pod kapotou startuje na ceně S&S 560 000 Kč. Součástí je prémiový kompletní servis na 5 let nebo v rámci aplikace MyDS chytrý monitoring palubní dokumentace, historie jízd, upozornění na nutnost provedení pravidelné údržby nebo služba pick up, tzv. DS Valet, který vám dopraví vůz na servis a zpět v případě potřeby údržby a servisních zásahů.

 V DS 3 CROSSBACK se nám moc zalíbil originální a velmi elegantní interiér.

 
A tak ve stručnosti, jak to vidíme my v redakci ŽENY s.r.o.:
*enzo* Plusy

  Fakt živý motor díky sportovnímu režimu
  Obratné řízení
  Útulný interiér
  Head up display
  Prostorný kufr
  Je z něj dobře vidět
  Zvuk jako závoďák (toho si více všímali naši muži)

*enzo* Mínusy

  Horší vylézání zezadu
  Možná až moc dotykové a chytré ovládání

Francouzi prokázali, že jsou schopni vyrobit nové originální auto. Pro jiné automobilky možná crazy concept, ale tady to prostě vyrobili a my dáváme za 1! 😉

Malý František po skvěle stráveném víkendu u své babičky.

 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account