Pokud hledáte ideální krmivo, granule Pet Royal splní nejen očekávání vaše, ale především vašeho psího kamaráda.  Ať jde o jakoukoli věkovou kategorii, dokonale vyhoví všem jeho potřebám. Nové vylepšené složení podporuje imunitu, pomáhá pečovat o zdraví kloubů a navíc pečuje o srst, která získává lesk. S ohledem na nejnovější poznatky obsahují granule účinné přírodní suroviny, které zlepšují zdraví a kondici. TIP: U štěněčích granulí jen přihlédněte velikosti plemene, protože každé má rozdílné nároky na výživu.

Prozkoumejte s námi složení nového Pet Royal:

Maso je základ

Jsou vyrobeny z kuřecího masa, které je lehké a přitom plné bílkovin, takže většina psů nemá s jeho trávením problémy. Pro dietní typy granulí, které se hodí zejména pro psy s citlivým zažíváním a pro psí seniory, pak v Pet Royal použili maso jehněčí. Oblíbené jsou také typy s lososem.

Bylinky a jiná přírodní kouzla

Mysleli jste si, že bylinky fungují jen na lidi? Kdepak! A přesně proto granule Pet Royal obsahují mimo jiné i rozmarýn, který působí jako přírodní antioxidant, snižuje míru stresu i riziko depresí a působí příznivě i na paměť. Dalším přírodním kouzlem přidaným do granulí je například juka, která působí příznivě na trávení a zpracování potravy – a navíc pomáhá snížit zápach psích exkrementů. Konopné pokrutiny pak pomáhají posilovat imunitu díky podpoře protizánětlivých procesů. K posilování imunity pomáhá i černý rybíz. Tato superpotravina s vysokým obsahem vitamínu C podporuje obranyschopnost, posiluje cévy, srdce a krevní tlak. Látka inulin z kořene čekanky pak působí jako prebiotikum – dodává totiž psím střevům tolik potřebnou vlákninu. Proto je přidána do všech granulí Pet Royal pro psy s citlivým zažíváním, nebo pro psí seniory.

Omega3 mastné kyseliny z lososa

Granule Pet Royal obsahují štědrou dávku oleje z lososa, který působí příznivě na kůži a podporuje lesklou a zdravou srst. Bonusem je také jeho příznivý vliv na srdce a snižování cholesterolu v krvi.

Vitaminy B a D

My lidé je získáváme ze stravy (a z piva), ale to svému pejskovi rozhodně nedávejte! Granule Pet Royal však obsahují kvasnice, které mají velmi příznivé účinky na celý psí organismus – obsahují totiž vitamíny skupiny B a vitamíny D, které zlepšují stav srsti a kůže a zároveň působí protizánětlivě.  Další „žolíkem“ je pak vitamín E, který se postará o zdravé srdce.  Stejně tak prospěšné jsou i cukrovarské řízky a jablečné výlisky s vysokým obsahem vlákniny, které zlepšují trávení. Poněkud překvapivou složkou granulí speciálně určených pro štěňata od Pet Royal jsou vaječné skořápky – ideální zdroj kolagenu a vápníku pro správný vývoj kostí a zubů.

Funkčním doplňkem receptury jsou také látky jako glukosamin a chondroitin, které udržují klouby pružné a pohyblivé, a fungují tak jako prevence artritidy.

Foto: Shutterstock 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account